Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zkrabacene obočí a poklesla víčka po botoxu

Sofi110
Sofi110
17. 4. 2019 · Poslední odpověď: 23. 4. 2019

Dobrý den,11.4.jsem podstoupila aplikaci botulotoxinu do cela.Bohuzel již druhy den jsem měla zvrasčené obočí,velkou modrinu ,ale to nejhorší je,ze mi poklesly víčka .A to tak,ze se mi i špatně kouká.Pani doktorce se to prý ještě nestalo.Existuje nějaká náprava?Da se vpich provezt třeba někam výš,aby se obočí a víčka opět pozvedly?Pracuji mezi lidmi a nemuzu takhle fungovat.Vsichni si toho vsimaji a ptají se,co se mi stalo.Jsem z toho zoufalá a budu vděčná za jakoukoliv pomoc.Dekuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 19. 4. 2019
Nejlepší odpověď
dobrý den, většinou se s tímto stavem nedá nic dělat. Pokud nebyla aplikace do "mračivky" pak je možné píchnout BTX ještě do ní anebo provést mezonitěmi lifting obočí aby se překlenula doba 1 měsíce, kdy se vše rozhýbe
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 23. 4. 2019
Dobrý den,
souhlasím, může k tomuto stavu dojít. Časem ale účinek botulotoxinu ustoupí a dochází k opětovné inervaci svalu. Účinek je tedy reverzibilní, není nastálo.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
MUDr. Josef  Hrbatý
Karlovy Vary . 23. 4. 2019
Dobrý den,
to se může stát, co popisujete. Záleží na množství botoxu, stylu aplikace a chování klienta po aplikaci během několika dnů po aplikaci. Lze do jisté míry korigovat zmíněný pokles, ale jen do určité míry, velmi omezené. Je nutné Vás vidět. Máte však jistotu, že se stav po několika týdnech upraví sám, po několika měsících zcela odezní. Je to sice slabá útěcha, ale málokterý výkon plastické chirurgie má tuto "jakousi výhodu" či jistotu.
Pokusit se můžete masážemi výrazně zvyšovat prokrvení čela - několikrát denně a to vždy po dobu několika minut - tímto způsobem je snad údajně možné urychlit odeznění působení botoxu.
Zdravím, MUDr.J.Hrbatý, klinika GiSant, Karlovy Vary
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2019
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 11. 2019
Niťový lifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2008
Brow lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2016
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 4. 2021
Kyselina hyaluronová
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 4. 2019
Mezonitě
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 4. 2018
Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 12. 2014
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 7. 2020
Brow lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi