Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zatím nikterak projevený účinek botoxu

MarieKvitova
26. 2. 2024 · Poslední odpověď: 27. 2. 2024

Dobrý den, dnes je to pátý den, kdy jsem byla na dopichu botoxu k redukci tzv. gummy smile. Paní doktorka říkala, že se s tímto musí opatrně, že dáme poprvé menší dávku a případně dopíchneme. Na dopichu jsem byla po měsíci a nyní je to pátý den od aplikace a stále se nic neděje. Částka nebyla nejmenší, proto jistě chápete mé znepokojení. Ještě k té první aplikaci - současně mi bylo s první dávkou gummy smile pícháno i čelo a zde nastal účinek efektivní. Děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Praha (kraj)... . 28. 2. 2024
Nejlepší odpověď
Na tuto.proceduru bych se obrátil na zkušeného lékaře, který má s touto procedurou velké zkušenosti. V opačném případě může být výsledek. Na jednu stranu katastrofální a nebo nedostatečný. Prim.dr.Sviták
Premium
Amaryllis Centrum Praha
2 adresy v Praha (kraj) . 27. 2. 2024
Dobrý den, zajisté je zapotřebí vyčkat 2 týdny a až pak konečný výsledek hodnotit. Určitě budete moct paní doktorku kontaktovat ohledně kontroly ev. i v případě potřeby dopichu. Pěkný de přeji, MUDr. Takácsová.
Dobrý den,
chápu Vaši situaci.
Pokud již napoprvé byl efekt u jedné lokality a u druhé ne (a přitom z jedné dávky botulotoxinu), tak dle mých(dlouholetých :-) zkušeností zvolila zřejmě z opatrnosti paní doktorka nižší dávku,(což je v této lokalitě namístě). Ještě bych na Vašem místě počkala(do 7 dní), než bych se jí šla ukázat.
Budete-li si přát názor jiného lékaře, ozvěte se mi. Zdravím MUDr Ludvika Záhořová, Poliklinika Na Národní,Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, tohle je nutné konzultovat se svou ošetřující lékařkou.

Krásný den Tým BODY
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 27. 2. 2024
Dobrý den, nevím jaké jsou zkušenosti jiných pracovišť, ale u nás zásadně "dopichy"neprovádíme. Další aplikace neprovádíme dříve než za 6 měsíců, aby se neakcentovala tvorba "protilátek", které odbourávají botulotoxin.SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Bc. Lucie Jarešová
Žádné recenze
Praha . 27. 2. 2024
Dobrý den,
v této lokalitě je opravdu potřeba opatrnosti. Účinek botulotoxinu nastupuje i za 2 - 3 týdny. Domluvte si kontrolu u paní doktorky. která Vás ošetřovala, Lucie Jarešová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi