Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úzká předkožka

Uzivatel
1. 7. 2007 · Poslední odpověď: 7. 7. 2008

Dobrý den, mám takový problém s mým penisem, když mám erekci tak mi předkožka de stáhnout, ale de to trochu obtížněji, a když jí stáhnu za žalud, tak je mi to trochu nepříjemnné, a trochu mi to škrtí penis!! Obřízku bych nechtěl, tak se ptám, jestli by se s tým dalo něco dělat?! A taky mám ještě jeden problém, penis mám zahlý dolů, nestojí mi rovně, je to nějaká vada, nebo by se to dalko taky nějak opravit? Předem děkuji za odpověď ...

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 3. 7. 2007
Obřízka při tomto problému není nutná. Je možno provést plastiku předkožky při její úplném zachování. Zdraví Dr Svoboda
Premium
Pokud se Vám ohýbá směwrem dolů, patrně se jedná o vrozenou vývojovou vadu, můžete přijet na konzultaci.
Premium
Chrudim . 1. 7. 2007
Dobrý den. Popsaný problém s předkožkou lze vyřešit nevelkým zákrokem bez obřízky. Stran tvaru penisu při erekci se obraťte na specializované oddělení. Nashledanou, dr. remeš,
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení penisu
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 9. 2018
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 8. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi