Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Problémy po frenuloplastice

LukyIvanjuk
1. 8. 2023 · Poslední odpověď: 6. 8. 2023

Dobry den, chci se zeptat o radu co a jak dal, protože už sám nevim. Před 2 měsíci z důvodu natržené uzdičky mi doktor řekl, abych podstoupil fruneloplastiku, tak jsem neváhal a hned se objednal abych už měl problém zasebou. Po operaci vše v pohodě , po 2-3 vypadli stehy tak jsem tomu ještě týden dal aby se to zahojilo vpohode. Následně jsme po měsíci na to s přítelkyni šli konečně šli a po sexu jsem si všimnul, ze to mám vic natrzene a lehce to krvaci. Druhy den jsem jel za doktorem a řekl jsem mu co se stalo, dal mi tam další 2 stehy, a ze do vypadnuti nesmím mít zase pohlavní styk. Teď už to jsou 3 týdny stehy pryč a poprvé co jsme to šli s přítelkyni zase zkusit tak se to lehce natrhlo a dal jsme nepokračovali, abych nešel na stehy a tak jsme tomu dali čas než se to zahojí, a když jsme na to šli podruhé tak se stalo to samé. Už nevim co a jak abych mohl žít normální sexuální zivot, takže kdyby byla nějaká rada byl bych rad co a jak dal. Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Bartošková
2 adresy v Jihomoravský kraj . 6. 8. 2023
Dobrý den,
je možné, že jste měli styk příliš brzo nebo je tam infekce,. Tu však může mít i Vaše partnerka. Často se jedná o mykotické onemocnění, na které ženy při častém koitu trpí.
Chtělo by to osobní konzultaci, možná i u dermatologa.
Pěkný den,
MUDr. Jana Bartošková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi