Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výplně kruhů pod očima a pseudoalergie

adica
9. 6. 2021 · Poslední odpověď: 27. 9. 2021

Dobrý den, ráda bych znala další názor na svůj problém. Je mi 34 a chtěla bych se zbavit propadlin pod očima. Byla jsem na konzultaci na klinice v Brně a doktorka mi řekla, že by výplň kys.hyaluronovou nedoporučila, neboť mám pod očima otoky a výplň by mohla navázat tekutinu a stav zhoršit. Soudím, že by to mohlo souviset s mojí pseudoalergií, trpím na histaminovou intoleranci a někdy mám problémy i s ucpanými nosnými dutinami. Jelikož jsem ale doufala, že se problém dá nějak zlepšit, chtěla bych se zeptat na další názor, opravdu je to neřešitelná situace? Dr. mi doporučila pouze lymfodrenáží masáže. Děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den, je to svízelná situace, určitě by bylo vhodné provést konzultaci s plastickým chirurgem zda existuje nějaká možnost mimo výplně.

S pozdravem

M. Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Andrea Musilová
Praha . 15. 6. 2021
Dobrý den,
myslím,že to není neřešitelná situace, jsou výplně ,které jsou upravené, aby k otokům nedocházelo ( oblast kolem očí)...
Každé " kruhy" pod očima jsou ale malinko jiné a ošetření může být u různých lidí různé, záleží na více faktorech ( kvalita kůže, podkožní tuk, vrásky, pokles celkových obličejových partií, očních víček...). Musela bych Vás vidět osobně.
S pozdravem

dr.Musilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 3. 2016
Odstranění kruhů pod očima
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Mezoterapie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 1. 2014
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 2. 2024
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2020
Facelift
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 7. 2013
Odstranění kruhů pod očima
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2021
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi