Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kruhy pod očima - vhodná výplň

madlin
madlin
3. 3. 2016 · Poslední odpověď: 12. 3. 2016

Dobrý den, chtěla bych se poradit, jaká výplň by byla nejvhodnější na moje propady pod očima. Mám to dědičné, měla jsem to vždy, čím jsem starší, tím mi to vadí víc. Po ránu mám uplné kapsy pod očima, hlavně když skloním hlavu a při umělém osvětlení prostě hrozné. Vypadám jak ztrhaná čtyřicátnice (je mi 34). Jde mi hlavně o to, jaká výpln by byla v mém připadě nejvhodnější, pokud se to dá takto z přiloženého obrázku určit. Už jsem byla rozhodutná pro výpln vlastním tukem, ale na druhou stranu si říkám, co když se mi to s tou výplní nebude líbit nebo to prostě nesplní moje očekávání. Nebyla by lepší kyselina hyaluronová? A třeba až potom vlastní tuk? Nebo je to nesmysl dávat na zkoušku kyselinu hyal. a třeba po roce něco jiného? Co byste mi prosím poradili vy? Ve skutečnosti je to možná ještě výraznější než na fotce. Předem všem děkuji.

Reklama

odpovědí (11)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 3. 2016
Nejlepší odpověď
Ve Vaem případě se domnívám, že se nejedná o kruhy pod očima, ale klenutí tukových prolapsů a záleží jen na tom zda je odstranit cestou přez spojivku, nebo již ubrat i kůži, to znamená plastiku víček - blefaroplastiku. Rozhodně bych nic nepřidával. Ale mohu se mýlit, musí se to vidět.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Pardubický kraj, Plzeňský kraj... . 9. 3. 2016
Dobrý den, tato oblast je na ošetření velmi problematická, dobré zkušenosti mám s Teosyal Redensity II.
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 5. 3. 2016
Dobrý den,
u Vás bych doporučovala nejprve spíše osobní konzultaci. Je možné, že Vám špatně fungují lymfatické cesty a proto otoky vznikají nebo se jedná o přebytek kůže, který je nutno odstranit operací víček. Pokud máte zájem se objednat na konzultaci k nám na kliniku, zavolejte prosím a zarezervujte si svůj termín.
S pozdravem a přáním krásného dne,
MUDr.Synková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 5. 3. 2016
Tím, že se cévami dostane třeba do oka, pak člověk oslepne, nebo se céva ucpe a část obličeje odumře. Stává se to vzácně, ale stává. Zkušenému lékaři se to nestane.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den ,
je nutné zvážit , zda se nejdená o prolapsy tukových váčků a pokud ano , zvolila bych nejdříve plastickou operaci spodních víček.
V případě opačném bych aplikoaval výplňový materiál na bázi kyseliny hyaluronové např redensity II .je však nutné zvolit si lékaře , který má již praxi v aplikaci v této oblasti , aby nedošlo k překorigování a následně otokům spodních víček.
S pozdravem
Hlaavtá Stružínská Markéta
Premium
Praha . 4. 3. 2016
Dobrý den, z fotky lze těžko posoudit, zda jste již indikována k plastické operaci očních víček, v každém případě doporučuji na korekci kruhů pod očima Teosyal Redensity II., je to produkt přímo vyvinutý k těmto aplikacím a na naší klinice máme s tímto produktem velmi dobré zkušenosti.
S pozdravem
MUDr.Simona Bedřichová
Praha . 4. 3. 2016
Dobrý den, je třeba stav vidět, takto na fotografii to dosti zkresluje. Vypadá to, že je tam obojí, i prohlubeň i prolaps tukových tělísek, rozhodně je dobré, aby Vás nejprve viděl plastický chirurg a teprve podle jeho názoru se pak můžete rozhodovat dále - zda, pokud on doporučí plastiku, ji budete chtít anebo zda tedy zatím "něco" konzervativně, to něco by byla hyaluronová výplň, může být Teosyal Redensity II, ale může být i jiná, je ale možné, že po jakékoliv výplni (i Teosyal Redensity II) můžete mít delší dobu jemný otok pod očima, může to nastat u disponovaných jedinců a u Vás, díky prolapsům, se to klidně stát může.
Tedy doporučuji začít u plastického chirurga (můžete samozřejmě navštívit i 2-3, abyste věděla co nejvíce) a pak se rozhodovat krok za krokem.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Pardubice . 4. 3. 2016
Dobrý den.
Podobné případy u nás řešíme výplní kyselinou hyaluronovou od švýcarské firmy Teoxane,která se jmenuje Teosyal Redenzity II.Aplikujeme kanylou,tím se sníží riziko komplikace- modřina, na minimum.Výplň vydrží 2 roky ,vyplní prohlubeň i trochu zesvětlí oblast díky spec. látkám,které obsahuje.Zákrok je bezbolestný,protože i místo vpichu je možné ošetřit anestetickým krémem.
MUDr.Kotlářová Drahomíra,Lcentrum Pardubice
WhatsApp
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 4. 3. 2016
Aplikace výplní "pod oči" je docela nebezpečná a často dopadá špatně (úacient vypadá jako oteklý). Velmi si vyberte zkušeného lékaře s mnohaletou praxí, pokud byste je chtěla. Váš problém je jednak posun tuového tělesa tváře směrem dolů (tedy výplň má jít, ale úplně jinam), popřípdě lze problém řešit operací dolních víček, jak správně píše Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, volila bych Teosyal Redensity II. Vlastní tuk můžete použít přiště, bohužel obě metody je potřeba po čase opakovat
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 3. 3. 2016
Dobrý den, doporučuji teosyal redenzity2, material určeny k řešení tohoto problému. Zdraví dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Měla bych si nechat rozpustit výplň nebo počkat?

Anonymní
9. 3. 2020 · Poslední odpověď: 21. 4. 2021

Dobrý den, před cca. 2 měsíci jsem byla na výplní kys. hyaluronovou Restylane 0,7 ml. S výsledkem bohužel nejsem spokojená. Nejde ani tak o estetiku (to je asi v pořádku, až na jednu větší bouličku, ta ale není až tak viditelná), ale spíš o to, že ve rtu cítím takovou velkou tíhu, přijde mi méně ohebný a špatně se mi mluví. Většina lidí mi tvrdí, že je to nemožné a mám to vyvolané psychicky, ale já vím, že ne. Nikdy dřív se mi takhle nemluvilo. No, chtěla jsem počkat až se to samo rozpustí, ale už to je 2 měsíce a rty jsou skoro stejné (přitom jsem mladá, mám rychlý metabolismus:/...), takže začínám vážně uvažovat nad hyázou. Myslíte, že by to pomohlo? Nebo je lepší počkat? Bojím se, aby hyáza nenarušila mou vlastní tkáň (četla jsem na zahraničních webech, že může vzniknout alergie a toto se stát...) děkuji moc.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 21. 4. 2021
Dobrý den, Ano je pravda že na hylazu může být alergie. Nicméně zleží na vás, jak hodně vás situace trápí. Podle mě je škoda výplň rozpustit, stačí počkat. S pozdravem MUDr. Radek Poláček, IP Beauty

Teosyal Redensity II. nebo vlastní plazma na vpadlé kruhy pod očima

evinka
9. 11. 2014 · Poslední odpověď: 13. 11. 2014

Vpadlé kruhy pod očima :-( Poděkování patří všem dr. , kteří mě odpovídali minule ! Nadále ,ale ,,tápu´´... Z těch spousty odpovědí, teď nevím zda vybrat Teosyal Redensity II. nebo vlastní plazmu ? Lipofiling jsem vyloučila že je riskantní a co se týče transconjunctivální blefaroplastiky ta je na váčky, ne? Já mám prohlubeň. Jsem laik :-( vyšetření jsem absolvovala , každý dr. si hájí to své. Problém mám jen pod jedním levým okem ! Mám tam vpadlý bezbarvý kruh co nevypadá hezky a je to můj komplex! Bude to můj dárek k Vánocům...potř.někoho šikovného ke komu budu chodit? Jinak se chci optat , je potřeba dělat obě oči když to mám jen pod jedním? Navíc mě dr. zaskočila dr. tím že co zbyde z ampule že by mne píchla do rýh okolo pusy.... Nezničím si tím pleť..?Já vím je to byznis ,ale je mi 29let?Co budu dělat v 50? Dr. mi řekla že pak jedno oko s tím kruhem bude perfektní udělané a to druhé že bych za týden stejně přišla na dodělání....tak nevím...zda ničit si pleť na obou stranách ?Nehrozí mi pak z těch výplní váčky? Co vydrží nejdéle a pleť si nezničím prosím? Jak jednou začnu píchat budu muset do konce života...abych k něčemu vypadala? Neni něco co pleti prospěje a zlepší její strukturu?

Děkuji moc za komunikaci Vy jste odborníci, kdybych byla Vaše dcera co by jste mi doporučili? Vím zdravý život. styl a pohyb...ale z lékařského hlediska?MOC DĚKUJI....... Děti zatím nemám a v 35letech ,aby mě pak někdo chtěl........

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 10. 11. 2014
Nejlepší odpověď
No, tuhle metodu fakticky málokdo umí, já ji dělám 20 let...To souvisí s tím, že v obličejové chirurgii je to stará věc. Musela by to být plasma ve tvaru implantátu, rozumějte tuhá plasma. To je ale vlastně operace. Samotná plasma takovou prohlubeň zaplnit neumí a to ani ta nejlepší modifikace aPRF. Tedy výplň, pokud nechcete trvalý tuk.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění kruhů pod očima
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2018
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 4. 2018
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 9. 2021
Odstranění kruhů pod očima
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Mezoterapie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 1. 2014
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 2. 2024
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2020
Facelift
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 7. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi