Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dědičné kruhy pod očima

zofiekufkova382146
zofiekufkova382146
20. 6. 2016 · Poslední odpověď: 21. 2. 2020

Dobrý den,

obracím se na Vás s prosbou o radu. Již od dětství mě obtěžují tmavé kruhy pod očima, které se mi ani dnes v dospělosti nedaří skrýt kvalitním korektorem. Je mi 29 let a ráda bych vyzkoušela něco co by mi opravdu pomohlo zbavit se těch nevzhledných kruhů bez použití hutných krycích krémů. V příloze posílam pár fotek, kde jsou detailněji vidět vějířkové vrásky a také malé bradavičky. Všechny tyhle věci mi společně s tmavými kruhy pod očima dělají pěknou šarádu :) Ráda bych se zeptala na možné metody a přibližnou cenu.

Děkuji za rady a těším se na brzkou odpověď.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 22. 6. 2016
Dobrý den, dle fotografie se mohu vyjádřit je velmi orientačně, s největší pravděpodobností by bylo vhodné nejdříve pokožku očního okolí revitalizovat některou metodu (laser, radiofrekvence, plasmaterapie, jiná forma mesoterapie ...), poté zkorigovat kruhy speciální výplní na bázi kyseliny hyaluronové pro tuto oblasti Redesinty II. Tmavé zabarvení v této oblasti odstranit zcela nelze. Přesnější informace o vhodnosti jednotlivých metod Vám podá lékař na osobní konzultaci .
S pozdravem
MUDr. Květa Gazdíková
dermatolog
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 2. 2020
Odstranění kruhů pod očima
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Mezoterapie
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 1. 2014
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Facelift
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 7. 2013
Odstranění kruhů pod očima
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2021
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 2. 2024
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 7. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi