Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Driclor na obličej?

Uzivatel
28. 9. 2007 · Poslední odpověď: 4. 10. 2007

Dobrý den,o tomto přípravku uvažuji už dlouho že si ho pořídím jelikož mi vadí v životě pocení a mám nadměrné pocení hlavně v oblasti obličeje, vadí mi to ve společenském životě , ve škole a ve sportech. Nějdřív jsme si myslel že to bylo nadváhou tak jsem shodil hodně kilo dolů a pořád bez výsledku potím se pořád. A teď už k mému dotazu může se používat i na obličej ??????? HOdně by mi to pomohlo :-( Děkuji za odpoveď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
4. 10. 2007
Dobrý den, k ošetření nadměrného pocení (i v obličeji)používáme aplikaci botulotoxinu. Driclor do obličeje raději ne. S pozdravem MYCLINIC prague,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 1. 10. 2007
Doporučuji vyšetření u Vašeho praktického lékaře k vyloučení jiné příčiny pocení.Přípravek možno aplikovat na vlasovou část a na čelo, vyhněte se oblasti očí a sliznic. Botulotoxinové injekce na naší klinice aplikujeme do oblasti čela bežně. S pozdravem. MUDr. Bedřichová
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
29. 9. 2007
Dobrý den, s tímto preparátem bych obličej neošetřovala. Nadměrné pocení lze odstranit injekcemi botulotoxinu, ale pouze v podpaží, nikoliv na obličeji.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Markéta Lorencová
Žádné recenze
Brno . 29. 9. 2007
Dobrý den,Driclor je čirý bezbarvý roztok,který se používá k ošetření kůže se zvýšenou perspirací v podpaží,na rukách a na nohách.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi