Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Tuk pod tvářemi a syslí tvářičky

ElMar
29. 8. 2023 · Poslední odpověď: 18. 9. 2023

Dobrý den, mám více tuku v oblasti pod tvářemi a celkově právě v linii čelisti, ale hlavně pod těmi tvářemi. Vždycky jsem jinak byla hubená, takže mě to celkem trápí. S podbradkem a tvářemi nemám problém, ale tohle mi vytváří ještě kulatější a neforemnější obličej. Můžu se zeptat, je vůbec něco, co by se s tím dalo dělat? Určitá forma odstranění tuku? Trošku mi to vytváří vhled těch "syslích tváří", které se asi označují pro povislou kůži pod tvářemi u starších lidí? Každopádně, mně se vytváří tohle s tukem. Předem děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Amaryllis Centrum Praha
2 adresy v Praha (kraj) . 30. 8. 2023
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

jistě by bylo nejlepší tvář vidět, ale i takhle z toho co píšete je jasné, že jde o tzv. " syslíky". Tyto vznikají poklesem tukových polštářků tváří směrem dolu a současně do středu tváře. Vhodné jest zvážit inj. lipolýzu určenou pro tvář, nebo dle vzhledu tváře pozvednutí těchto tukových polštářků na původní místo, například niťovým liftingem.
Pokud by struktura kůže byla na to hůř a je zapotřebí kůži povzbudit k tvorbě elastinových a kolagenových vláken, pak je vhod např. monopolární readiofrekcence ( radiotermolifting) nebo HIFU ( lipodestrukce a zpevnění kontur fokusovaným ultrazvukem). Možností je vskutku více a záleží především na struktuře kůže, vzhledu a biolog. věku, a kontraindikacích ošetření a Vašem přání.

Pokud si přejete nezávaznou konzultaci v našem zdr. zařízení AMARYLLIS CENTRUM, ráda se Vám budu věnovat.

S přáním hezkého dne, MUDr. Zlata Takácsová.
Premium
Praha . 18. 9. 2023
Dobrý den,

Je těžké posoudit váš případ bez fotografií nebo osobní konzultace, případně nám můžete poslat fotografii nebo si můžete domluvit konzultaci zdarma. Ale dle vašeho popisu by vám mohla pomoci injekční lipolýza nebo přístrojové ošetření MORPHEUS - radiofrakční mikrojehličkování, které pomáhá zlepšit stav kůže, ale také redukovat tuk a modelovat konturu tváře. To lze kombinovat s konturací aplikací dermální výplně, díky níž se vytvoří ostřejší tvar čelistí. Výsledky konturací a efekt na štíhlý vzhled obličeje si můžete prohlédnout na našich fotografiích před a po.

Pokud máte další otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit.
Tým I am Clinic
Premium
Hezký den přeji,
mohu Vás pozvat k paní primářce doc Prahy na konzultaci a probere možná vhodná ošetření pro Vás?
Děkuji, Petra
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 8. 2023
Facelift
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 7. 2007
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2007
Bichectomie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 9. 2020
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 7. 2023
Injekční výplně
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 4. 2013
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 5. 2023
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2007
Lipofilling
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 3. 2015
Lipofilling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 5. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi