Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Labioplastika - ve stínu roušky konzultace bez studu 😀

Jsem po zákroku Stojí to za to
Ve71086
České Budějovice · Vytvořeno: 28. 1. 2021

O lékaři

MUDr. Pavel Kurial
MUDr. Pavel Kurial 3 adresy v Jihočeský kraj...
Kontaktovat odborníka
Příběh

Podstoupila jsem labioplastiku v Českých Budějovicích výkon prováděl MUDr.Kurial leden 2021, chtěla bych asi hlavně zmínit že zákrok byl proveden v plné anestezii po probuzení jsem nepocitila žádnou bolest, tak tomu bylo i při odchodu domu a stav i na dále bezbolestný.Pouze pociťuji jemné svědění které je součástí každého hojení . Labioplastika = bezbolestný zákrok .

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Předchozí příspěvky

3. den po liposukci podbradku

Jsem po zákroku Stojí to za to
Ve71086
České Budějovice · Vytvořeno: 21. 1. 2021 · Aktualizováno: 15. 2. 2021
Příběh

Mohu jen doporučit jsem teprve 3 den po liposukci podbradku a je znatelná změna . Efekt/cena super . Přiložím fotografie , zákrok RRC Hluboká n/Vlt . MUDR Kurial úžasný přístup . Na bradě dvě malé šité ranky bolest podbradku nulová spíše pocit otoku po štípnutí vosy a následný otok bych přirovnávala . Doporučuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

magda12

· Říčany

· 15. 2. 2021

Dobry den, na fotkách před to vypadalo spíš jenom na kůži pod bradou, protože nemáte pravděpodobně nadváhu. Mě je 52 let. Z vlastni zkušenosti, kdy jsem před rokem také podstoupila liposukci podbradku (za 10000 Kč) a nosila kompresní celenku, se mi kůže hezky prichlipla k bradě, vypadalo to super, ale po několika měsících se kůže postupně uvolnovala a vše je původně tak, jak bylo. Tuku tam bylo minimálně. Záleží určitě na stavu a elasticitě kůže. S tím však musí člověk počítat když se rozhodne pro nějakou variantu. Bohužel, v mém věku je to řešitelné jenom face-liftem. Takže, ať Vám to hezky drží co nejdéle.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.