Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Trvalé zvětšení lícních kostí

FAQ
FAQ
2. 8. 2011 · Poslední odpověď: 25. 4. 2012

Podstoupila jsem zvětšení lícních kostí výplněmi, ale nyní hledám trvalou alternativu, může mi pomoci operace?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Invazivní operace pro zvětšení lícních kostí není nutná, lze tuto oblast zvětšit miniinvazivní metodou - bioplastikou, kdy se vám v aplikované oblasti vytvoří vlastní vazivo a můžete si líce případně, pokud vám nebude stačit výsledný stav po jednom zákroku ještě více zvětšit. Podrobné informace včetně obrázků k těmto zákrokům najdete na Pokud budete mít zájem, můžete mě kontaktovat pomocí e-mailu přímo ze stránek a objednat se po domluvě rovnou na zákrok. S pozdravem BIOPLASTIKA - MUDr. Jana Vybulková Zavadilová(dosud přesměrováno na původní stránky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 8. 2011
Ideální je aplikace implantátů. Jedná se již o chirurgický výkon se vším všudy, narkosa, řez v ústech, uvolnění tkáně od jařmové kosti, aplikace implantátu, zavrtání šroubu s implantátem do kosti. atd.
Určitě se obraťte s takovým to problemem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět i u nás. Naše \"nestátní zdravotnické zařízení\" \"Centrum estetické plastické chirurgie\" je přestěhováno a nyní umístěno na Chirurgické klinice
Pracujeme v prostorách jedné z nejlepších chirurgických klinik v Praze, což zajišťuje eventuelní plný a rychlý servis v případě komplikací. Tento profit má málokteré zařízení zabývající se estetickou chirurgií.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 2. 8. 2011
Ke zvětšení lícní krajiny lze využít implantáty. Dnes existuje široká škála implantátů, které mají různý tvar a velikost. Lze tedy vybrat ten nejvhodnější podle konkrétní potřeby. Implantát se umisťuje přímo na kost. Jizva je v dutině ústní nad zuby a zvětšení má trvalý charakter.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Kombinace zákroků zvětšení brady a lícních implantátů

Bobb0303
Bobb0303
28. 8. 2018 · Poslední odpověď: 1. 9. 2018

Dobrý den, zajímá mě, zda je možná kombinace zvětšení brady posunutím kosti a zároveň použitím implanátu. Jde mi o výrznou změnu A zároveň vložení lícních implantátů v jednom zákroku. Zároveň mě zajímá orinetační cena Děkuji.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 8. 2018
Pokud to berete takto, tak doporučuji se obrátit na pracoviště někde v Německu, kde jak je psáno pobýváte. Dále je optimální obtelefonovat pracoviště, zda konkrétně tuto problematiku řeší.
Já osobně bych člověka s tímto přístupem k věci a takto zaneprázdněného operovat nechtěl, protože to vypadá, že upřednostňujete ztrátu času před svým zdravím. Zvláště když čtu Váš názor v komunikaci s kolegou Vrbickým, jehož odpověď považuji za opravdu konkrétní a na úrovni. I my musíme ztrácet čas svými příspěvky na toto fórum.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 5. 2012
Chirurgická rekonstrukce obličeje
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2018
Operace dolních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 10. 2013
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 10. 2022
Injekční výplně
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 4. 2013
Odstranění vrásek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 3. 2011
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 2. 2014
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 11. 2007
Lipofilling
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 3. 2015
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi