MUDr. Eva Müllerová

MUDr. Eva Müllerová Premium

(15 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Náměstí svobody 15, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 14 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5160152188
MUDr. Eva Müllerová Premium
(15 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 4066 návštěv profilu

MUDr. Eva Müllerová je kvalifikovanou a zkušenou lékařkou dermatologie. Je také odbornicí na korektivní, anti-aging a estetickou medicínu.

Paní doktorka je certifikovanou odbornicí na aplikaci mezonití, niťových liftingů, injekčních dermálních výplní, mezoterapií, botulotoxinu, plazmaterapií, chemického peelingu, provádí také sklerotizaci mikrovarixů a laserová ošetření.

MUDr. Eva Müllerová vystudovala na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci všeobecné lékařství. Na fakultě promovala v roce 2013. Svou první praxi absolvovala na Kožním oddělení Fakultní nemocnice ve městě Ostrava. Od roku 2015 paní doktorku najdete na Klinice chorob kožních a pohlavních v Olomouci. Působila také v řadě významných soukromých klinik v olomoucké metropoli. V roce 2019 získala atestaci v oboru dermatovenerologie.

Paní doktorka je držitelkou mnoha certifikátů v oboru estetické medicíny. Pravidelně se účastní kongresů, workshopů či sympozií u nás i v zahraničí, a to v oblastech korektivní dermatologie nebo dermatovenerologie. Je členkou České Akademie dermatovenerologie a České dermatovenerologické společnosti JEP.

V současné době ji najdete na Klinice YES VISAGE, kde působí na pozici lékařky dermatologie.

Klinika YES VISAGE má celkem pět poboček. Jedná se o největší kliniku estetické medicíny a plastické chirurgie u nás a na Slovensku. Nabízí plný rozsah estetické, laserové a preventivní medicíny, plasticko-chirurgických zákroků a dermatologie.

Klinika svým klientům nabízí individuální přístup, komplexní řešení s důrazem na bezpečnost a nadstandardní péči. Čeká vás tady komfortní, klidné a moderní ubytovací zázemí, včetně výjimečných služeb.

Na moderně vybavených klinikách YES VISAGE si můžete vybírat z více než 300 profesionálních služeb. Postará se o vás na čtyřicet mezinárodně uznávaných odborníků včetně týmu kvalifikovaných zdravotních sester.

Klinika se těší velké důvěře ze strany klientů. Ročně jich ošetří na 30 tisíc. Řadí se mezi nejlépe hodnocené kliniky v České republice a na Slovensku.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2019

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Dermatologie

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Recenze (15)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Byla to moje první zkušenost s estetickým zákrokem, konkrétně výplň rtů a jsem spokojená. Rty jsou krásně přirozené.

Skvělá paní doktorka, velice příjemná a pozorná.

Milá a příjemná paní doktorka. Svou práci dělá ráda, což je vidět na citlivém přístupu během zákroku a taky na skvělém výsledku. Určitě budu doporučovat.

U paní doktorky jsem podstoupila výplň rtů, která byla udělána krásně. Ráda se k paní doktorce budu vracet.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Eva Müllerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (8)

Požádejte: MUDr. Eva Müllerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Kulatý a baculaty obličej
Odpověď odborníka · 9. 4. 2021

Dobrý den,

v tomto případě existují metody neinvazivní, jako je např. injekční lipolýza (rozpuštění) případných tukových polštářků, nebo cílená aplikace botulotoxinu do určitých obličejových svalů. Dále pak možnosti plasticko-chirurgické. Vhodný...

Číst dál
Požádejte: MUDr. Eva Müllerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!