Medica Aesthetica

Medica Aesthetica

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Viniční 4049/235, Brno, Jihomoravský kraj
Medica Aesthetica
Medica Aesthetica
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Medica Aesthetica

Kromě příjemných prostor je velkou výhodou NZZ Medica Aesthetica jedinečné umístění v budově privátní polikliniky. Naše pracoviště se proto může chlubit neporovnatelnou rychlostí, pestrostí dodatečných služeb i naprostou bezpečností, a to díky rozsáhlému zázemí s přítomností všech odborností (stomatologie, stomatochirurgie, oční oddělení, traumatologie, plicní oddělení, endokrinologie, chirurgie, urologie, psychologie, gynekologie, interní a kardiologická ambulance, rehabilitace, ortopedie, mammologie, radiologie, kompletní laboratorní zázemí - mikrobiologie, hematologie, biochemie, histopatologie atd.).

Na klinice působí tým odborníků v čele s doc. MUDr. Janem Válkou a MUDr. Zdenou Stratilovou

Doc. MUDr. Jan Válka patří k velmi uznávaným odborníkům, kteří se specializují na korektivní operace nosu. Je spoluzakladatelem cévní chirurgie v ČSR.

MUDr. Zdena Stratilová je přední česká dermatoložka specializující se zejména na korektivní dermatologii a dermatovenerologii. 

Omládněte vlastní krví!

Terapie vlastní plazmou bohatou na trombocyty (A-PRP) - zákrok, který se díky úchvatným výsledkům těší rostoucí oblibě u nás i ve světě.

Uvažujete někdy o službách estetické medicíny, ale máte strach z možných komplikací? Pak je tento zákrok přesně pro Vás! Skutečnost, že se jedná o tělu vlastní materiál zaručuje jeho maximální bezpečnost.

Po dlouhém hledání kvalitního produktu pro naše klienty máme svého vítěze - plazmaterapie od firmy Regen Lab. Tato jednička na poli PRP a buněčné terapie vyvinula špičkový a biologicky velice čistý produkt, nyní navíc v unikátní kombinaci s kyselinou hyaluronovou, která znásobí výsledný efekt. Kvalita je dána mimo standardní CE certifikaci i splněním nejpřísnějších podmínek americké FDA certifikace a samozřejmě stovkami spokojených pacientů.

Vyzkoušejte na vlastní kůži účinek elixíru mládí, který pomáhá i s problémy jako ztráta vlasů, syndrom suchého oka, kloubní obtíže a spoustě dalších.

Objednejte se ještě dnes a zařaďte se do řady žen a mužů, kteří omládli přirozenou cestou!

Cena:

  • ošetření A-PRP   -   5 000 Kč

  • ošetření A-PRP + 2 ml kys. hyaluronové   -   nyní jen 8 000  Kč! (dříve 10 000 Kč)

Ukázka z knihy Korektivní operace nosu

Obr. 1: Příklady korektivní operace nosu: redukce kostry chrupavek nosu, aplikace bradového implantátu, elevace křídel a snížení nazální spiny. Obr. 2: Pokus o zjemnění obličejových rysů u transsexuála (male to female) zatím zmenšením nosu tvarováním hrotu a snížením dorza.

Obr. 3: Deformace nozder a jejich řešení. Obr. 4: Sekundární rinoplastika.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Deutsch
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Dermatologie

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Recenze (6)

5.0
6 Recenzí · 100 % doporučuje
Rhinoplastika

Velmi děkuji celému týmu kliniky Medica Aesthetica jak za vřelý a přátelský přistup, tak především za skvělý výsledek. S novým nosem jsem naprosto spokojená. Přeji spoustu dalších spokojených klientů. S pozdravem Zuzana Fukalová

Kompletní příběh (Rhinoplastika):
Zmenšení nosu a můj nový vzhled
Rhinoplastika

Dva zákroky v průběhu třech let s paní doktorkou Stratilovou: rhinoplastika a otoplastika

Skvělá komunikace

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (9)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (3)

Je možná druhá reoperace nosu
Odpověď odborníka · 18. 3. 2015

Dobrý den, jak uvádí kolega, těžko Váš problém takto komentovat. Pravdou je, že další a další reoperace mohou také více uškodit. Nicméně to není pravidlem. Opravdu raději obejděte více lékařů. Pokud Vám mohu doporučit, obraťte se na mého kolegu,...

Číst dál
Jizvy na tváři po akné
Odpověď odborníka · 17. 7. 2011
Dobrý večer, po konzultaci a příprave pokožky bych doporučila ošetření laserem v podzimním čase. V případě zájmu, kontaktujte mne. dr. Stratilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.