Medica Aesthetica
Medica Aesthetica

Medica Aesthetica Premium

(46 Recenzí)·98% doporučuje
Ohodnotit
Viniční 4049/235, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 64 hodin
Medica Aesthetica
Medica Aesthetica Premium
(46 Recenzí)·98% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 5178 návštěv profilu

Medica Aesthetica

Kromě příjemných prostor je velkou výhodou NZZ Medica Aesthetica jedinečné umístění v budově privátní polikliniky. Naše pracoviště se proto může chlubit neporovnatelnou rychlostí, pestrostí dodatečných služeb i naprostou bezpečností, a to díky rozsáhlému zázemí s přítomností všech odborností (stomatologie, stomatochirurgie, oční oddělení, traumatologie, plicní oddělení, endokrinologie, chirurgie, urologie, psychologie, gynekologie, interní a kardiologická ambulance, rehabilitace, ortopedie, mammologie, radiologie, kompletní laboratorní zázemí - mikrobiologie, hematologie, biochemie, histopatologie atd.).

Na klinice působí tým odborníků v čele s doc. MUDr. Janem Válkou a MUDr. Zdenou Stratilovou

Doc. MUDr. Jan Válka patří k velmi uznávaným odborníkům, kteří se specializují na korektivní operace nosu. Je spoluzakladatelem cévní chirurgie v ČSR.

MUDr. Zdena Stratilová je přední česká dermatoložka specializující se zejména na korektivní dermatologii a dermatovenerologii. 

Omládněte vlastní krví!

Terapie vlastní plazmou bohatou na trombocyty (A-PRP) - zákrok, který se díky úchvatným výsledkům těší rostoucí oblibě u nás i ve světě.

Uvažujete někdy o službách estetické medicíny, ale máte strach z možných komplikací? Pak je tento zákrok přesně pro Vás! Skutečnost, že se jedná o tělu vlastní materiál zaručuje jeho maximální bezpečnost.

Po dlouhém hledání kvalitního produktu pro naše klienty máme svého vítěze - plazmaterapie od firmy Regen Lab. Tato jednička na poli PRP a buněčné terapie vyvinula špičkový a biologicky velice čistý produkt, nyní navíc v unikátní kombinaci s kyselinou hyaluronovou, která znásobí výsledný efekt. Kvalita je dána mimo standardní CE certifikaci i splněním nejpřísnějších podmínek americké FDA certifikace a samozřejmě stovkami spokojených pacientů.

Vyzkoušejte na vlastní kůži účinek elixíru mládí, který pomáhá i s problémy jako ztráta vlasů, syndrom suchého oka, kloubní obtíže a spoustě dalších.

Objednejte se ještě dnes a zařaďte se do řady žen a mužů, kteří omládli přirozenou cestou!

Cena:

 • ošetření A-PRP   -   5 000 Kč

 • ošetření A-PRP + 2 ml kys. hyaluronové   -   nyní jen 8 000  Kč! (dříve 10 000 Kč)

Ukázka z knihy Korektivní operace nosu

Obr. 1: Příklady korektivní operace nosu: redukce kostry chrupavek nosu, aplikace bradového implantátu, elevace křídel a snížení nazální spiny. Obr. 2: Pokus o zjemnění obličejových rysů u transsexuála (male to female) zatím zmenšením nosu tvarováním hrotu a snížením dorza.

Obr. 3: Deformace nozder a jejich řešení. Obr. 4: Sekundární rinoplastika.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Angličtina
 • Němčina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 300 - 500

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Recenze (46)

4.9
průměrné hodnocení
98 % doporučuje

Na zákrok chodím pravidelně a vždy jsem moc spokojená. Paní doktorka Stratilová je vždy maximálně profesionální a celý tým kliniky velmi přátelský. Rozhodně doporučuji!

Uz je to 10 let co jsem byla u pana Doktora Valky. S nosem jsem strasne spokojena, i po 10 letech vypada porad stejne. Strasne moc dekuji.

U pana docenta Války jsem postoupila v prosinci celkovou rhinoplastiku. Výsledek předčil všechna má očekávání. Pan doktor mi udělal nos ještě hezčí, než jsem si já sama představovala. Musím pochválit i přístup sestřiček, které byly moc milé a ochotné...Číst dál

Velmi děkuji celému týmu kliniky Medica Aesthetica jak za vřelý a přátelský přistup, tak především za skvělý výsledek. S novým nosem jsem naprosto spokojená. Přeji spoustu dalších spokojených klientů. S pozdravem Zuzana Fukalová

Kompletní příběh (Rhinoplastika):
Zmenšení nosu a můj nový vzhled
Zobrazit další recenze
Požádejte: Medica Aesthetica o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (9)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (1)

Požádejte: Medica Aesthetica o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (3)

Je možná druhá reoperace nosu
Odpověď odborníka · 18. 3. 2015

Dobrý den, jak uvádí kolega, těžko Váš problém takto komentovat. Pravdou je, že další a další reoperace mohou také více uškodit. Nicméně to není pravidlem. Opravdu raději obejděte více lékařů. Pokud Vám mohu doporučit, obraťte se na mého kolegu,...

Číst dál
Jizvy na tváři po akné
Odpověď odborníka · 17. 7. 2011
Dobrý večer, po konzultaci a příprave pokožky bych doporučila ošetření laserem v podzimním čase. V případě zájmu, kontaktujte mne. dr. Stratilová
Požádejte: Medica Aesthetica o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!