Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace očních víček ve velmi nízkém věku

Luci_L_
30. 10. 2022 · Poslední odpověď: 3. 11. 2022

Dobrý den, je mi pouhých 21 let a mám již od brzké puberty téměř komplex ze svých očních víček. Vím, že se nejspíše nejedná o nic drastického, ale opravdu mě to velmi trápí, protože mám pocit, že mi prostor nad očními víčky po ránu v podstatě otéká a celkově víčka přidávají na dojmu smutného a unaveného obličeje. Fotek na posouzení mám bohužel velmi málo, možná tento problém i částečně zvýrazňuje líčení linek, ale když si je nenalíčím, tak mi moje oči připadají ještě víc nevyrázné a umrlé-viz druhá fotka pouze s řasenkou. Moje otázka tedy směřuje na to, zda Byste vůbec dopuručili operativní řešení, navíc ještě v takto mladém věku a nebo spíše zkusit tento problém řešit méně invazivním řešením například pomocí plexeru? Předem moc děkuji za odpoveď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 3. 11. 2022
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
musí se zhodnotit, jestli v oblasti horních víček máte skutečný nadbytek kůže. K tomu slouží konzultace, kde se zhodnotí všechny přednosti a eventuální rizika operace. Nevýhodou operace víček v tak mladém věku je to, že jizvy obvykle bývají dlouho vidět a také se nemohou skrýt ve vrásce, jak tomu bývá v pozdějším věku.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená slečno, v tam mladém věku a při mladě vypadajícím obličeji jsou kožní nadbytky poměrně neobvyklé, avšak teoreticky možné. Ve Vašem případě jde zřejmě o dědičnou dispozici. Kožní nadbytky je možno /i ve Vašem případě/ odstranit operačně - horní blepharoplastikou . Podotýkám, že operací odstraníme kosmetický problém, nikoli však příčinu otoků. Před každou operací je nezbytné konzultační vyšetření, při kterém prodiskutujeme veškerou problematiku operace se týkající.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
.
.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 1. 11. 2022
DOBRÝ DEN DRAHÁ SLEČNO, JSTE KRÁSNÁ A TO, JAKÁ MÁTE OČNÍ VÍČKA JE NA VÁS TO NEJZAJÍMAVĚJŠÍ.
NA FOTKÁCH JSTE VŽDY ZACHYCENA V PODHLEDU, KDY SE VŽDY ŘASY DOTÝKAJÍ HORNÍ ČÁSTI VÍČKA. NAPROSTO JISTĚ.NAPROSTO JISTĚ NEMÁTE ŽÁDNÉ NADBYTKY KŮŽE KDYŽ ZAVŘETE OČI. NIC JINÉHO ESTETICKÉ VÝKONY VE VYŠŠÍCH VĚKOVÝCH KATEGORIÍCH NEŘEŠÍ.
JEDINÉ, CO BYSTE ZÍSKALA PO CHIRURGICKÉM ESTETICKÉM ZÁKROKU JE JIZVA A PODIVNÝ VÝRAZ OČÍ.
PO PLEXRU MŮŽE VZNIKAT NEPŘÍJEMNÁ PIGMENTACE A DOKONCE DEGRADACE HLUBŠÍCH VRSTVÁCH JIŽ TAK TENKÉHO PODKOŽÍ HORNÍHO VÍČKA A RYCHLEJŠÍ DEGENERACI, TEDY STÁRNUTÍ! NAVÍC VE VAŠEM VĚKU EFEKT VYDRŽÍ MAXIMÁLNĚ TŘI MĚSÍCE.
DRŽÍM VÁM PALCE A ZŮSTAŇTE KRÁSNÁ. SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2020
Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2022
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 1. 2024
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 8. 2022
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2017
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2014
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 3. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi