Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nateklý horní ret po šití

Uzivatel
18. 5. 2008 · Poslední odpověď: 19. 10. 2008

Dobrý den potřeboval bych pomoci měl jsem nehodu před rokem mám nateklý horní ret(taková boule po šití) a rád bych měl zase normální rty prosím poradte co můžu dělat. Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 20. 5. 2008
Nejlepší odpověď
Určitě ihned začněte se silnými tlakovými masážemi.Vezměte hrudku mezi dva prsty a tlačte středně silným tlakem ( až budete mít bílé nehty ) a držte 30 vteřin.Hrudku tlakem musíte trochu drtit a hrudka musí lehce pobolívat. Tak to dělejte 10x denně - ale poprvé ráno po probuzení a naposledy před spaním a mezitím tak co 1,5 hodinu. Po měsíci by se měl projevit výsledek. Věřím, že pokud je příčinou pouze jizva, že se stav upraví. Zdravím MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 19. 5. 2008
Dobrý den. 4 měsíce po úrazu by Vám asi každý z nás nabídl konzervativní terapii. Nyní je již jizva vyzrálá a místo pro možnou chirurgickou intervenci. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
MUDr. Pavel Kurial
3 adresy v Jihočeský kraj . 19. 5. 2008
Dobrý den, příčin může být více (sizí těleso, reakce na šicí materiál, jizvení, nepřesná adatace tkání apod.). Doporučuji návštěvu ambulacne plastické chirurgie, kde Vám jistě poradí, co bude nejlepší. S pozdravem Dr.Kurial

Související dotazy

Ellanse výplň rtů - útvary a bolest ve rtu

Kkkkkk
Kkkkkk
29. 5. 2017 · Poslední odpověď: 25. 6. 2017

Dobry den, V kvetnu roku 2016 jsem byla na vyplni Ellanse u pani doktorky v Praze. Aplikovala mi 2 ml vyplne do dolniho rtu a oblasti tesne pod nim. Nicmene po nekolika tydnech po operaci jakmile ustoupil otok se mi udelali utvary o prumeru asi 1 cm ve vsech oblastech dolniho rtu. Jsou tuzsi a tvrdsi nez okolni tkan a jejich velikost se za cely rok nezmenila. Zaroven me ret jeste ted dost boli - napriklad pri kousani jablka, kdyz se do nej mirne uhodim atd. Prosim o odpoved jak moc jsou tyto utvary nebezpecne, jestli se jedna o zanet nebo neco jineho a co s tim muzu delat. Pani doktorce jsem psala, ale odpovedela mi jen ze do roka zmizi a ze je to tim ze malo masiruji coz je nesmysl. Boulicky nereaguji na nic ani na kazdodeni tlakove masaze. Po nich ret vzdy jeste otece a je dvounasobny a to doted I kdyz je to rok od zakroku. Predem dekuji

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 31. 5. 2017
Nejlepší odpověď
Předesílám že nemám praktické zkušenosti s Ellanse a podobnými preparáty protože jejich použití je v rozporu s naší filosofií (neznásilňovat přírodu).Mohu proto odpovědět jen na základě dlouholeté chirurgické praxe .Obecně granulomy vznikají z různých příčin.V případě použití Ellanse, vyloučíme li zanesený infekt při aplikaci, může jít o reakci na cizorodou látku ,resp.na mikročástice které tato látka obsahuje .I když ,dle výrobce, se tyto částice časem vstřebají reakce kterou vyvolaly ve svém okolí (u vás granulomy) budou dále přetrvávat. Kdyby tomu tak nebylo, pak by se popíral základní efekt pro který byla tato látka aplikována. Předpokládal se ovšem vznik jen" mikrogranulomů" i když to nazývají jinak (novotvořená tkáň a pod.) Obecně tedy předpokládám že by vás takto vzniklé granulomy na zdraví neměly ohrožovat ale pravděpodobně budou dále přetrvávat a mohou se časem i trochu zmenšit .Jestli se jedná o nějaký chronický přidružený infekt nemohu takto posoudit. Použití kortikoidů bych považoval bez důkladné analýzy za nevhodné.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Permalip - řez v horní části

dominikabiha
dominikabiha
19. 10. 2015 · Poslední odpověď: 21. 10. 2015

Dobrý den, po vyloučení zvětšení rtů metacrillem nebo vlastní tkání jsem se rozhodla pro zvětšení permalipem, chci si dát 5mm horní ret a 4mm dolní ret. Přikládam foto mojich rtů a vedle jak bych je chtěla mít. A tak bych se chtěla zeptat jestli je někdo kdo dělá řez v horní části rtů tak aby se rty jakoby nadzvedli protože jsem četla že když je řez v dolní části rtů tak jsou pak rty jakoby vystrčené dopředu. A jaká je cena za oba rty 5mm a 4mm. Děkuji

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Prostějov . 21. 10. 2015
Dobrý večer.
S odstupem, ale přesto reaguji.
Permalip je výborný implantát do horního i dolního rtu.
Dodržujeme pravidlo, jak zde zaznělo, dolní ret nese horní ret, tj. horní je menší než dolní. Ty vždy nutno dodržet pro přirozenost.
Dle fotky a dle mne nepotřebujete nic, ztrácí se přirozenost a drobné zvýraznění kontury se dá řešit jen jemnou výplní.
Indikace pro permalip jsou: příkladně úzké rty, ale omezeně nebo u starších dam prázdné rty. Zázrak se však nedostaví. Pomocí permalipu nemůžeme tvarovat v detailu ret. . Jsme částečně závislý na daném tvaru a typu.
Výhoda je v tom, že je to trvalá věc a není nutno opakovat aplikace a investovat do výplní s kyselinou hyaluronovou a další, když se Vám to znelíbí, tak si jej příště necháte vyjmout a jde to lehce, nenastupuje jizvení jako u jiných typů operací- koriotukový štěp.
Cena jednoho imlantátu je u nás 16.000,- Je to operační výkon a je daný důraz na před i pooperační péči s řádnou přípravou a pravidly. Nebezpečí u lidí s oparem, ATB profylaxe, analgetika, antiedematika, chlazení.
Nejlepší je kvalitní fotka před konzultaci předozadní poloprofila a profil obě strany, potom se dám uvažovat o indikaci k permalipu.
Mohla bych ještě dlouze psát a tak končím a přeji správné rozhodnutí.
Jen ten, kde výkon provádí má výsledky.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 10. 2015
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 3. 2017
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 4. 2020
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 9. 2023
Korekce jizev
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 10. 2013
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2023
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 8. 2012
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi