Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bezzubý úsměv, horní dlouhý ret, výplně nezabírají

Elen453101
Elen453101
26. 1. 2017 · Poslední odpověď: 4. 3. 2017

Dobrý den, mám takzvaně horní dlouhý ret, bezzubý úsměv, což nevypadá dobře. Před 15 lety jsem podstoupila výplň vlastním tukem, strašné otoky čtvrt roku a efekt vypadal hrozně. Jelikož mne to s postupujícím věkem trápí víc a víc, uvažuji o zvětšení koriovým štěpem. Různé výplně mne nezajímají, je to o penězích a efekt se ztrácí. Můžete mi zde poradit kde a popřípadě cenu, která je pro mne rozhodující.....

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 27. 1. 2017
Nejlepší odpověď
Dovolím si reagovat pouze na váš popis problému. Současně upozorňuji že minimálně zhlédnutí instruktivní fotografie ,nejlépe ovšem přímé vyšetření může zcela změnit můj názor.
Na "dlouhý horní ret a bezzubý úsměv" je nejlogičtější řešení horní ret zkrátit .Jakákoli výplň včetně koriového štěpu je zcela kontraproduktivní a váš problém jen zhorší .Nejlogičtější operativní řešení je zkrácení horního rtu tzv. "Bullhornlipoplasty".Nevím jaký je váš věk ale prodlužování horního rtu je jedním z příznaků stárnutí .Dlouhý horní ret se ale může vyskytnout i u mladších a řešení je stejné. Operaci provádíme relativně často a proto nemohu souhlasit se skeptickým postojem k tomuto řešení které bylo uvedeno zde již v minulých diskuzích. Zejména proto, že nebyla nabídnuta jiná logická alternativa.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
k vašemu požadavku se lze těžko vyjádřit bez fotodokumentace nebo osobní konzultace. Výplně bych také nevolila pro krátkodobý efekt.
S pozdravem
Bioplastica.s.r.o.
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
1. klinika bioplastické chirurgie
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 27. 1. 2017
Horní ret se dá zkrátit.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi