Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Čím mýt uši po plastice?

maruska77939
19. 9. 2011 · Poslední odpověď: 19. 5. 2019

Dobrý den, mám den po sundání obvazu a nosím čelenku i přes den. Díky čelence mám uši přilehlé úplně těsně k hlavě, takže jizvy nejsou ani vidět. Hned po sundání obvazů jsem si umyla vlasy, ale na uši se bojím ještě moc šahat. Mám za ušima ale zaschlou krev a loupe se mi z nich kůže atd. Zatím je mám i dost oteklé a necitlivé. Mohl by mi někdo poradit čím uši opatrně umýt, abych tomu ještě nějak neublížila?

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 5. 2019
Ideální je probrat situaci s operaterem. Každý z nás má svoji metodiku, i když se zásadně neliší. Já doporučuji časté sprchy hlavy s nějakým dětským šamponem, a za ušima lehce propilovat jemnou žínkou nebo čtvercem. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 20. 9. 2011
Je-li rána dobře zhojená,lze zbylé krusty odstranit kysličníkem (když to již neudělal operatér po převazu).Pak lze boltce a prostor za ušima sprchovat a mýt jakýmkoli nedráždivým mýdlem ( př. dětské mýdlo)
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 9. 2011
Ideální je probrat situaci s operaterem. Každý z nás má svoji metodiku, i když se zásadně neliší. Já doporučuji časté sprchy hlavy s nějakým dětským šamponem, a za ušima lehce propilovat jemnou žínkou nebo čtvercem. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 19. 9. 2011
Dobrý den. Nevím, čím máte rány ošetřeny. Svým pacientům po odstranění stehů a krust nanáším tekutý obvaz. Potom radím dětský heřmánkový šampon, jemné promnutí boltců bez jejich výrazného odtažení a mírný proud vlahé vody. A s péčí začít nejdříve 2 dny po odstranění stehů. Nashledanou, dr. Remeš

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi