Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy na odstranění stehů?

Kate
4. 5. 2009 · Poslední odpověď: 5. 5. 2009

Dobrý den, jsem po zákroku, kterým mi byla upravena nebo odstraněna, nevím, co se lépe hodí, diastáza břišních svalů a provedena plastika Venter pendulum. Operace proběhla dne 23.4.09, mám jizvu ve tvaru kotvy. Ráda bych se zeptala, kdy je optimální čas pro vytažení stehů. Zda je termín 7.5.09 odpovídající nebo platí, že čím později, tím lépe. Přeji příjemný den a děkuji za odpovědi. K

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 4. 5. 2009
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Záleží na vývoji hojení, to posoudí Váš operatér. Obecně je zmíněný čas k extrakci stehů již vhodný. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 5. 5. 2009
Vážená paní,
po operaci pacienti docházejí na pravidelné převazy a kontroly, podle nich operatér stanoví optimální dobu pro odstranění stehů. Po abdominoplastice, z obecného pohledu, doporučuji stehy odstranit na dvakrát. Asi po 14 dnech se odstraňují stehy kolem pupku a v zevních partiích jizvy /tam, kde není velký tah v ráně/. V centru obvykle odstraňuji svým pacientkám stehy po 3 týdnech. Ale jak jsem již napsal, věc je nutno řešit případ od případu, podle průběhu hojení.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Praha . 4. 5. 2009
Pokud nebyly užity vstřebatelné stehy tak tyto odstranit ne dříve jak za 2 týdny. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 4. 5. 2009
Přeji větší důvěru ve svého operatera,který nejlépe ví,co operoval,jaké stehy použil,jaké hojení zákrok vyžaduje.Obecne bych stehy vynavala stejně.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Otoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 5. 2013
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 4. 2008
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 3. 2017
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 3. 2008
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2023
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 2. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 2. 2008
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2012
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 2. 2012
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 3. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi