Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Silná bolest po miniliftu

Dany1
29. 8. 2021

Dobry den. Pred 6 tydny jsem byla na miniliftu ( fastliftu ) a operaci horních vicek. Nepřetržitě me silne boli oblast v okoli usi, jako bych je mela ve sveraku a nekdo stale utahoval. Take mam zalehle obe usi. Byla jsem na ORL a vysetreni ok, pro jistotu jsem dostala antb.na mozny počínající zanet. To bylo pred 14dny. Bolest neustupe, ba naopak. Jsem z toho uz uplne na dne a resim ted i žaludeční potize, s tou bolesti nejsem schopna normalne fungovat. Leky jako Paralen ci Nalgesin vubec nepomuzou, bolest ani neutlumi. Zkousim ledovat, to je jeste horsi. S operaterem resim, byla jsem na vlastni zadost pred 14 dny a nyni jsem se vnutila za 3 dny na dalsi, protoze se nic nelepší. Operater asi nevěří me bolesti a divi se ji a pry musim vydrzet, ze mi nemuze nijak pomoci, ze to chce cas. Prosim o jakoukoliv radu, jak si ulevit, jak postupovat nebo aspon cim zmírnit bolest. Misto nemam zarudle, jizvy se hojí asi hezky, bohuzel uz moje psychika je na tom spatne, neboť nemuzu normalne fungovat, i kdyz se velmi snazim, ta bolest mne ovládá. Dekuji.

Reklama
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Mezonitě
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 10. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2019
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 1. 2010
Plastická operace paží
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 7. 2012
Facelift
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 10. 2015
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 11. 2022
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 6. 2008
Rekonstrukce prsu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 6. 2022
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 9. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi