Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mytí vlasů po otoplastice

Uzivatel
23. 10. 2007 · Poslední odpověď: 24. 3. 2013

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,za jak dlouho po operaci je možné normálně si mýt vlasy a jestli se může obvaz dostat do styku s vodou.Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D.
Hradec Králové . 23. 10. 2007
Vlasy si můžete umýt v okamžiku, kdy Vám sejmou z hlavy obvazy. Za jak dlouho po operaci závisí na operatérovi, operační technice a hojení po operaci. Většinou to není možné 8-12 dní po operaci. Obvaz se po styku s vodou namočí a jen tak neuschne. Stává se tak potom propustný pro případnou infekci a měl by se vyměnit.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 23. 10. 2007
Dobrý den, obvaz se nesundavá 10 - 12 dní. Vlasy je možno si umýt po odstranění stehů. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Otoplastika a léčba štítné žlázy

Ouska1234
2. 11. 2020

Dobrý den, od června 2020 se léčím s AIT subklinickou hyperfunkcí štítné žlázy. V lednu 2021 mi bude pravděpodobně ukončena léčba. Užívám Thyrozol 0-1/2-0 a Egilok 1/2-0-0. Je možné při léčbě podstoupit otoplastiku? Popřípadě za jak dlouho po ukončení léčby je možné podstoupit zákrok?

Předem děkuji za odpověď. Hezký den

Reoperace nepodařené operace uší z dětství

M82
M82
27. 6. 2016 · Poslední odpověď: 29. 6. 2016

V dětství jsem absolvoval otoplastiku a potom ještě reoperaci na levém uchu, ale výsledek je daleko od ideálu a v současné době zvažuji možnost další operace.

Snažím se projít několik konzultaci s lékaři. Ale zajímal by mě širší konsenzus, jestli má taková smysl. Jde mi hlavně o možnost zlepšení vzhledu/symetrie versus možné zhoršení (pokud pomineme možné komplikace jako infekce, zjizveni a pod - je mi jasné, že je s tím potřeba počítat). Tzn. jaká je možnost zlepšení/zhoršení vzhledu po další operaci.

Dale bych se chtěl zeptat jestli se někdo v Praze specializuje na takovéto složitější otoplastiky resp. koho v Praze by jste v tomto případě doporučili.

Děkuji

M.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 28. 6. 2016
Nejlepší odpověď
Musí se to vidět "na živo". Korekce takovýchto výsledků je nesnadná a výkon se musí předem zvážit. Nemyslím, že existuje někdo, kdo se specializuje jen na boltce,. Chápu zcela logicky, že chcete, aby uši vypadaly lépe, ale nikdo Vám předem výsledek zaručit nemůže.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Facelift
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 4. 2015
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 2. 2016
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 8. 2018
Otoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2019
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 8. 2023
Odstranění znamének
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 9. 2007
Transplantace vlasů
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 2. 2020
Laserová epilace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 10. 2011
Trichologické vyšetření
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 1. 2018
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 3. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi