Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Běhání po rhinoplastice

Nikca96
Nikca96
20. 3. 2017 · Poslední odpověď: 22. 3. 2017

Dobrý den, za měsíc se chystám na rhinoplastiku, dělám závodně atletiku - běh a zajímalo by mne, za jak dlouho po operaci mohu začít trénovat. Samozřejmě jsem četla, že se člověk musí vyhnout míčovým nebo bojovým sportům, kde je riziko poranění, ale jak je tomu prosím u běhu? Nikdy jsem neměla delší pauzu než měsíc, a tak se toho trochu bojím. Moc děkuji!

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 22. 3. 2017
Dobry den, doporucuji zacit mirne sportovat za mesic po operaci. Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 21. 3. 2017
Já standardně nechci, aby mí klienti nesportovali měsíc po operaci. Pak lze. Samozřejmě s výjimkou bojových - úpolových sportů a míčových her.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Plzeň . 20. 3. 2017
Dobrý den.
Po rhinoplastice se nemusíte obávat žádného dlouhého sportovního omezení. Jakmile se sejme dlaha (za 10-14 dnů), můžete zlehka začít se sportovní zátěží, samozřejmě bezkontaktní. Nos může lehce otékat, můžete mít pocit "ucpaného nosu" nebo pocit pálení či štípání, ale nic příliš bolestivého. Tyto pocity jsou individuální a sama uvidíte, do jaké míry Vám to bude či nebude vyhovovat. Měsíc po operaci budete zcela jistě již v plném sportovním procesu.
S pozdravem,
MUDr. Šormová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi