Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dobrý výsledek rhinoplastiky?

Nesse
23. 4. 2021 · Poslední odpověď: 14. 9. 2021

Dobrý den, prosím o odborný názor, zda Vám můj nos (na fotce uprostřed) přijde jako adekvátní a dobrý výsledek rhinoplastiky, kterou jsem podstoupila před rokem. Zúžení špičky, které pro mě bylo klíčové se událo v rámci milimetrů. A z výsledku jsem poměrně zklamaná. Nos zepředu stále dominuje mému úzkému obličeji a nechci se smířit s tím, že si do konce života budu nos zužovat makeupem. Šla jsem na operaci proto, abych to nemusela dělat. Vím, že podle fotky se špatně cokoliv soudí, ale vysnila jsem si užší špičku (na obrázku vpravo) je to v mém případě nereálné přání? Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

po rinoplastice je vidět efekt ale je pravdou, že stále není takový, jaký máte vysněný na fotografii. Bez vyšetření a konzultace nelze přesně zjistit příčinu, může se jednat o ztluštělé měkké tkáně, nebo přetrvávající širší kostru nosu. Nevím zda jste kontaktovala svého operatéra nebo nikoliv ale určitě byste se s tím měla poradit co dále.

S pozdravem

M. Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 14. 9. 2021
Dobrý den,
nosánek máte velmi pěkný, také záleží na tom, jak dlouho jste po operaci, neboť hojení po rhinoplastice trvá až celý rok. Výsledný tvar nosu záleží na mnoha faktorech a proto mnohdy nelze dosáhnout přesně to, co požadujete.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová

Související dotazy

Rhinoplastika? Zjemnění nosu

Violet
Violet
4. 1. 2017 · Poslední odpověď: 8. 1. 2017

Uvazuji o rhinoplastice, jista si jeste nejsem, bojim se toho. Vim, ze nemam objektivne osklivy, křivý, ani velky nos... Ale mne se presto nelibi. Neni fotogenicky, takze se nevyhnu premysleni o svetle a uhlu tvare pri pozovani, což me vyslovene otravuje. Tvrde svetlo na me nejde pouzit, nos pak vypada jako podivný velky kvádr (i kdyz na denním svetle neni). Takze je takrka na vsech fotkach retusovany. Co si predstavuji je predevsim jeho zjemneni, ale tak, aby to stále jeste slo k mému obliceji. Tzn.zuzit, ostre linie zjemnit, zarovnat spicku, aby nebyla zadna bambule, a profil udelat konvexnejsi, aby působil vice zensky... nos nechci zkracovat... Slo by něco takoveho provést? Vybrala jsem fotky na dennim svetle, na prvních dvou nos neni retusovan, na dalsich dvou ano-a to je zhruba predstava, jaky nos bych chtela;-)

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 1. 2017
Nemyslím, že je dobře jen tak z fotek říci, "že by to šlo". Musí se to vidět, musí se probrat veškerá problematika požadavků a možností včetně rizik probrat. Není to jen o tom, zaplatit za výkon a odejít s uspokojením, že je výsledek přesně dle představ klienta. Dělám nosy více než dvacet let tak vím co říkám (píši). Mimochodem to, co jste si vyretušovala na poslední fotce bych nechtěl, přepadává tam hrot nosu :-) .
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění vrásek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2012
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 12. 2023
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 6. 2023
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 12. 2023
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 6. 2023
Celulitida
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 12. 2007
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2023
Vlasová mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 11. 2019
Gynekomastie
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 4. 2020
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 1. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi