Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výsledek po otoplastice

Simona_
28. 11. 2023 · Poslední odpověď: 5. 12. 2023

Dobrý den, zajímal by mě Váš názor, jsem 3 měsíce po otoplastice, kdy před operací mi odstávalo více pravé ucho než levé. Bohužel to stále odstává i teď, operatér na kontrole řekl, že to je normální a výsledek je v pořádku, nicméně já spokojená nejsem, to pravé vypadá opravdu jako před operací.. Setkala jsem se s stejnými zkušenostmi, kdy slečny psaly, že opět nasadily čelenku a hezky se jim to zase spravilo. Přikládám také fotku, kdy už začalo ucho trošku odstávat a teď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 5. 12. 2023
Dobrý den,
boltce máte více přiklopené k hlavě, než je obvyklé, možná tam nemáte prostor ani na sluneční brýle, tato malá asymetrie, kterou popisujete, je běžná. Absolutní stranová symetrie neexistuje. Pokud i toto chcete korigovat, záleží na vaší dohodě s operatérem, ale chápala bych, kdyby to odmítl.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Dobrý den,
skutečnost, že levý boltec má jiný tvar a pozici vůči hlavě než pravý, je spíše pravidlem než výjimkou. Na fotografiích máte boltce velmi těsně u hlavy a s minimálními odlišnostmi. Takto diskrétní rozdíl zkorigovat je velmi nesnadné a já osobně bych se do toho nepouštěl.
S pozdravem
Ivo Menšík

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi