Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výsledek po labioplastice

Martina99
29. 11. 2023 · Poslední odpověď: 5. 12. 2023

Zdravím, jsou to zhruba 2 měsíce, co jsem podstoupila labioplastiku. Trápí mě viditelné stopy v místech, kde jsem měla stehy. Na stránkách kliniky mi tvrdili, že se při zákroku dávají vstřebatelné stehy, ale nakonec jsem dostala z větší části stehy klasické, které se mi potom vytahovali. Příjde mi to odfláknuté. V místě to mám stále dost citlivé a tvrdé, a při dotknutí to lehce bolí. Výsledek za mě nevypadá vůbec přirozeně. Mám se obávat? Je možné, že se to v průběhu dalších měsíců zacelí a bude to vypadat více přirozeně, popřípadě dá se to nějak řešit? Vím, že u každého je výsledek jiný, ale v porovnání s jinými výsledky jsem nenašla žádný, který by se podobal tomu mému. Předem moc děkuji za odpovědi a rady.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 5. 12. 2023
Dobrý den,
na konečný výsledek po operaci je ještě čas, labia byla zmenšena, vypadají dobře. Stehy mohou být použity různé, vstřebatelné i nevstřebatelné. Někdy dlouho trvá i vstřebávání těch prvních typů stehů a proto je pak lepší je vyndat. O tom, jaké byly použity, vám určitě řekne váš operatér, na stránkách jsou obvykle údaje obecné a mohou se postupy operace a tedy i typy stehů lišit.
Na nějaké další řešení je ještě čas a nedá se zasahovat eventuálním dalším výkonem dříve, než se vše kompletně zahojí, což obvykle trvá až jeden rok.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Dobrý den,
Citlivost a tvrdost většinou s časem odezní. Dva měsíce od výkonu je ještě krátká doba. Na rozdíl od vás si myslím, že výsledek vypadá poměrně přirozeně.
S pozdravem
Ivo Menšík
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 6. 2023
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 9. 2011
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 1. 2008
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 5. 2017
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2017
Labioplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 6. 2012
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 3. 2018
Labioplastika
Žádné odpovědi
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 2. 2019
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 7. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi