Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserová mukotomie při alergii na chlad

JanaJ
30. 6. 2013 · Poslední odpověď: 1. 7. 2013

Dobrý den, jsem alergička, asi 5 let mám diagnostikovanou alergii na roztoče. Tehdy jsem šla na ORL, protože se mi začalo hůř dýchat, lékař mi diagnostikoval chronickou hypertrofickou rýmu, předepsal Tafen a doporučil operaci. Až když jsem šla s dcerou na alergologii, alergoložka mi řekla, že to může být alergie a potvrdila se silná alergie na roztoče. Tafen mě pálil v nose, tak mi napsala Rhinocort Aqua, ty mi fungovaly skoro 5 let. Letos ale fungovat přestaly, jsem taky alergická na chlad a pracuji v řeznictví, kde je v zimě okolo 5 stupňů. Celou zimu mi teklo z nosu, nedávno jsem byla na ORL, kde mi doporučili laserovou mukotomii, dostala jsem Nasonex, ten mi nepomáhal a měla jsem pocit, že hodně vysušuje, teď beru asi 3 týdny Avamys a nic, ze zoufalství jsem si do nosu aspoň na noc začala kapat Otrivin. Vincentka, Quixx apod. mi nos taky strašně vysušují. Alergie na roztoče se mi trochu zlepšila, loni jsem podstoupila Imunoterapii, ale jen základní léčbu. Beru ještě Volnostin 1x denně. Mukotomie se bojím, sestřička mi řekla, že může trvat měsíc, než se projeví účinky a taky mám obavu, že mi v zimě stejně zase poteče z nosu a ten mi pak zase opuchne. Co s tím? Děkuji za každou odpověď.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Ladislav Vojta
MUDr. Ladislav Vojta
Žádné recenze
1. 7. 2013
Dobrý den, Vaše problémy vyřeší endoskopická mukotomie v celk.anest.
/v případě zájmu
S pozdravem dr.vojta
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi