Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie nozder po operaci

Uzivatel
14. 12. 2007 · Poslední odpověď: 31. 8. 2011

Dobrý den, prosím Vás, jsem týden po celkové operaci nosu , trápí mě tvar nosních dírek, každá je jiná?!Ještě mám sádru,ale kouká špička nosu.Necítím uvnitř stroupky,ani otoky, ale zdá se že jedna je víc prořízlá než ta druhá. Je šance že se dírky vyrovnají a budou stejné?Mohu je lehce masírovat?Jsou velmi rozdílné,moc mě to trápí. Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Hradec Králové . 14. 12. 2007
Dobrý den, rád bych Vás uklidnil. Hodnotit symetrii nozder tak brzy a navíc při dosud nošené sádře je skutečně velmi předčasné. Krátkodobá asymetrie může být způsobena jen prostým rozdílem v objemu použité tamponády. Jsem si jistý, že po sejmutí sádry a několika týdnech bude stav výrazně lepší. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Zívání po rhinoplastice: Mohu nosu ublížit?

Mirka523339
Mirka523339
20. 6. 2017 · Poslední odpověď: 21. 6. 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak moc vadí zívání po rhinoplastice? Při zívnutí se mi vždy roztáhnou nosní dírky, asi jako každému a já mám strach abych nosu neublížila. Jsem týden po operaci, snažím se nesmát, nekýchat, ale zívání bohužel neumím zabránit. Předem děkuji za odpověď.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Hezký den,
pokud váš nos byl operován otevřenou technikou se zaměřením na modelaci špičky, tak bych se snažil zívání omezit, v ostatních případech by nemělo nos ovlivnit.
Dr. Vidura

Kortikoidy do měkké části nosu po rhinoplastice

Xristina
14. 11. 2020

Dobrý den, mám 4 měsíce po kompletní rhinoplastice a bohužel se mi po operaci zvětšila špička nosu, udělala se mi tzv. bambule, ale jelikož mám smíšený typ pokožky, na tuto možnou komplikaci mě operatér předem upozornil. Teď mi byla nabídnuta za cca 3 týdny aplikace kortikoidu - Diprophos (snad píši správně). Chtěla jsem se prosím zeptat na více názorů, jestli je aplikace tohoto typu kortikoidu opravdu vhodná, nikde jsem se bohužel moc informací nedozvěděla, a jestli je možné, že se mi špička nosu i zlehka zmenší nebo to jen pomůže k tomu, aby se špička nezvětšovala a dál nejizevnatila? Nos stále ještě zlehka masíruji, ale nerada bych masážemi způsobila ještě větší bambuli, po delší době od operace:-) Předem Vám moc děkuji za odpovědi.

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 3. 2013
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2021
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2014
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 5. 2017
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 4. 2023
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2023
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi