Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Šířka a hrb po rhinoolastice

Nikm
Nikm
30. 3. 2020 · Poslední odpověď: 5. 4. 2020

Dobrý den, Jsem nyní měsíc po septorhinoplastice. Během operace mi byla osekaná kostěná část, jež byla široká a tvořila z profilu i menší hrb. Také se zužovala bambulovitá špička (2mm). Vím, že je ještě brzy na závěry, že je nos oteklý. Nicméně tento hrb mám pořád. V toto místo nemáme provádět masáže a ani se jej dotýkat, z důvodu, aby se opět nevytvořila kost.. Uklidňují se tím, že je nos širší než před operací a má stále hrb z důvodu otoku. (špičku masíruji krouživými pohyby, jak mi operatér vysvětlil). Děkuji za vaše názory.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 4. 2020
Nejlepší odpověď
Nedejte na rady a kritiky amatérů, objektivizujte si situaci u jiného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice.
Nerad hodnotím situaci z fotodokumentace.Troufám si podle fotek říci, že Vám byla snesena pouze část, kde byl hrbol. Po tomto odseknutí tak zůstal jakýsi plochý stůl. To pokud nebyly seknuté nosní kostičky i z boku, pokud ano pak se vrátily do původního stavu a "stůl" tam zůstal. Dále si myslím, že nebyla řešená situace v hrotové krajině a široký nos se opticky ještě zdůraznil tím snížením. Vše jsou jen spekulace, priotože se situace musí hodnotit naživo, tedy mně neberte vážně.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 30. 3. 2020
Dobrý den,
takto na dálku, pouze z fotek, se bohužel nelze přesně vyjádřit. Konečný výsledek se dostaví cca rok od operace. V případě pochybností se obraťte na Vašeho operatéra.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení penisu
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 2. 2015
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 3. 2016
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 4. 2022
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 3. 2016
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 1. 2016
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 2. 2018
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 11. 2017
Zvětšení penisu
Žádné odpovědi
Chirurgická rekonstrukce obličeje
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 10. 2020
Odstranění kožních výrůstků
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi