Operace nosu

Olga U

Dobrý den, u nás v rodině máme všichni na nose hrbolek a na konci bambulku. Vždy jsem s nosem měla starosti. Ne, že by se mi někdo smál, ale sama sobě jsem se na fotkách, či v zrcadle nelíbila.Jednoho krasnýho dne, po shlédnutí pořadu v jedné TV, kde byl právě pořad o operaci nosu, jsem se konečně rozhodla, že do toho půjdu. Nejdříve jsem hledala info na internetu. Napsala do více klinik a nakonec si vybrala tu, kde se mnou jednali nejvíc lidsky. Někde jsem měla, dle e-mailu, pocit, ze to píše robot, který cítí peníze. Proto jsem se rozhodla pro Laser Esthetic, kde přístup byl jiný.Od mý operace to bude letos 8.srpna již dva roky a já stále vzpomínám na tu péči, kterou se mi na této klinice dostalo. Na milou sestřičku, která mi uvařila domácí kuřecí polévku, na pani provozní a hlavně na pana doktora, s kterým byla při každé kontrole velká sranda. Tímto jim ještě jednou moc děkuji za krásný nos, který mi vytvořili a za změnu - už se na své fotky dívám ráda:)  

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Zdeňka

Dobrý den, potřebovala bych se vás na něco zeptat osobního, nechtěla bych to zde veřejně psát.... Nemohla bych ale raději zatelefonovat? můj tel. je 774.... stačí prozvonit, zavolám zpět!!!

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Evík 22.10.2012
Spokojený/á

Docházím na tuto kliniku již řadu let na lasery k paní doktorce Bedřichové, která mi zachránila pleť na moji svatbu!Rozhodla jsem se po po dlouhém zvažování i pro operaci nosu. V Laser esthetic mne operoval doktor Ondrej... Více 

Doktor ve Vašem okolí