Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bulka na jizvě po operaci víček

Lenka195920
26. 3. 2013 · Poslední odpověď: 7. 4. 2013

Dobrý den.Po operaci horních víček jsem si všimla,že ve vnitřním koutku na jizvě je malá bulka. Obedvě oči,jiné místo.Při vytažení stehů jsem na to upozornila,bylo mě řečeno že to brzy vymizí.Jsem teď 3týdny po operaci a bulky jsou na jizvě stále.Nejsou tvrdé,ale měké.Paní Primářka na sešití kůže použila vnitřní plastický steh,kdy konce nití jsou fixovány náplastí,aby se steh nerozjel.Jizvy tlakuji, ale bulky se nemenší.Zmizí za čas? Nebo se bodou muset odstranit?Děkuji za odpověď.Lenka T.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 27. 3. 2013
Nejlepší odpověď
Dobrý den, nejspíše se bude jednat o drobné cystičky, které se někdy vytvoří v oblasti sešití rány (tam kde byl původní steh). Doporučil bych vyčkat 3 měsíce od zákroku, zda tlakovými masážemi nezmizí. Pokud ne, odstraní se chirurgicky z drobných řezů. Nebojte se, nejedná se o nic neobvyklého. S pozdravem Dr. Pavel Horyna.
MUDr. Hana Plachá
Karlovy Vary . 7. 4. 2013
Dobrý den,
tyto drobné bouličky jsou docela častý jev po operaci. Většinou se jedná o ucpané mazové žlázky tzv. atheromy, zkoušejte je několikrát za den proti kosti rozmačkat. Pokud se to do 2-3 měsíců nepodaří, tak je lze chirurgicky odstranit. jJde o jednoduchý a nenáročný zákrok.
Zdravíme.
Denife-koameticko-plastické a laserové centrum
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den Lenko.Tři týdny po operaci je hrozně málo,vydržte 3-6 měsíců než začnete hodnotit výsledek. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2022
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 3. 2008
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 5. 2013
Operace očních víček
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 3. 2016
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 2. 2015
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Operace horních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2014
Operace očních víček
21 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 7. 2020
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 3. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi