Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dá se chirurgicky zvětšit oční štěrbina?

DennisWolf
DennisWolf
23. 8. 2017 · Poslední odpověď: 5. 9. 2017

Dobrý den,

Chtěl sem se zeptat je li možné zvětšit oční štěrbinu, kůže obou víček mi příliš překrývá oko a to tak že bělmo není skoro vidět, existuje nějaký chirurgický zákrok který by to mohl spravit? Jako laika mě napadá např.proříznout vnější koutek oka více směrem k uchu?

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 25. 8. 2017
Nejlepší odpověď
v poslední době bohužel začínají tyto stránky připomínat tradiční internetový "chat"...žádám klienty, aby si uvědomili, že lékaři celé dny seriozně pracují a ve svém volném čase se snaží poradit s vážnými problémy, rozhodně si nechodí na tyto stránky z nudy " pokecat"...navštivte se svým problémem lékaře osobně a nediskutujte zde prosím izulornosti ( viz nějaké stažené foto z internetu) děkujeme sim jež
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
již před několika měsíci jsem odpověděla, že bez foto se nelze seriozně k tomuto dotazu vyjádřit, důvodem je variabilita možného nálezu a to od zásadní vrozené vady, které se říká blepharofimoza, až po fyziologickou morfologii, i když pro vás neatraktivní, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 24. 8. 2017
dobrý den, nevím, zda odpovídám přímo panu wolfovi nebo někomu z jeho příbuzných, kdo se táže...ale dle fota zní moje rada takto: tento pacient trpí chronickým zánětem okrajů víček, který se časem projeví trvalými změnami a deformitami víčkových okrajů, otokem, překrvením, vyvrácením víčka k oku nebo od oka ( viz pravé oko), poruchou růstu řas, trvalým slzením či hleněním oka, zánětem spojivek a změnou tvaru víček .....to znamená: navštivtě svého očního lékaře, poslouchejte a hlavně čiňte dle jeho rad! trvale o víčka pečujte, protože problém víček se přenáší ihned na funkci očí!, .. a pak už nejde jen o estetiku!! ..v tomto terénu zatím není co k operaci, pouze, kdyby se po zaléčení nevrátilo dolní víčko pravého oka do správného postavení, pak lze provést drobnou operaci (operace ektropia) ...hledejte pomoc u sebe a tam začněte...přeji pěkný den, sim jež
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 8. 2017
Dá se, ale vypadá to příšerně a provádí se to jen jako zdravotní výkon u posttraumatických stavů. Já bych do toho nešel ani jako klient ani jako operatér.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi