Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Spadlá víčka

Uzivatel
8. 4. 2007 · Poslední odpověď: 11. 4. 2007

Dobrý den, je mi 19 let a trápí mě problém související se "spadlými" horními víčky, nejen, že mám oči brzy unavené, což by mohlo být způsobeno i tím, ale po stránce estetické mě to také trápí. je možno v mém věku provést zákrok?Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika GHC Praha
Praha . 10. 4. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den, ráda bych Vás pozvala na vstupní konzultaci splastickým chirurgem, cena je 300,-kč.Výkon jemožné provést, cena je 8.900,- kč +lokální anestezie, předoperační vyš.,léky.Pro objednání nás kontaktujte na tel. čísle *******. S pozdravem za GHC kliniku Věra Šobrová.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 11. 4. 2007
Dobrý den paní Markéto,pokud byste neměla ještě 18,tak byste musela přijít v doprovodu rodičů.Ale jinak nezáleží na věku, záleží na nálezu a div ila byste se, kolik mladých žen , dívek má pokleslá víčka. Cena na našem odd. je 5700 Kč/ za obě oči/, operace se provádív lok.anestezii.
Dr.Lucák Ostrava *******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
10. 4. 2007
Dobry den, Marketo,
zákrok ve Vašem věku provést lze. Nicmene urcite je nutna osobni konzultace s odbornym lekarem. Radi Vas objedname na *********. Krasny den, Gabriela Nemcova Lekarske centrum PEM *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 10. 4. 2007
Vážená Markéto, je možné provést zákrok i ve Vašem věku, je ovšem nutné rozlišit o jaký typ poklesu víček se u Vás jedná, doporučujeme osobní konzultaci u plastického chirurga.
MUDr. David Štěpán
Brno . 10. 4. 2007
Nadbytek kůže na víčkách může být vrozený a potom má blepharoplastika smysl i ve vašem věku. je však potřeba odlišit vrozený pokles víček, který má něco společného se svalem, který víčko zvedá. To je možné také operovat, ale jedná se o zcela jiný zákrok.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 8. 4. 2007
Dobrý den, z Vašeho dotazu zcela nevyplývá, zda se jedná o dermachalázu či blefaroptózu. Ve Vašem věku nebývá dermachaláza (nadbytek kůže na víčkách) častá a proto je nutno ji při konzultaci odlišit od ptózy (pokleslé víčko). Korekce ptózy je hrazena ze zdravotního pojištění. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Převis na levém víčku

Qwertz
Qwertz
15. 2. 2016 · Poslední odpověď: 16. 2. 2016

Dobrý den, je mi 15 let, mám levé převislé oko, je takové těžší než pravé a pokleslejší cca o 1-2mm. Převislé oko mám asi od 10 let, kdy mě na levém oku štípl hmyz a měla jsem to hodně oteklé. Před půl rokem jsem s tím byla u doktorky a ta mi řekla, že s tím nic nemám (nevím, jestli je vůbec dobrá, zadala mi dokonce i špatné dioptrie). Chci se zeptat, jestli se to dá operovat v mém věku a jestli mi to zaplatí VZP. Děkuji.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 16. 2. 2016
Zdravím,
převislá víčka se řeší plastickou operací víček, k tomu je ale nutné přesně vyměřit nadbytky kůže v oblasti víček. Nikdo nemá kožní nadbytky na víčkách totožné, vždy existuje určitá asymetrie ať už množstvím kůže nebo polohou vrásek na víčkách.
Tuto problematiku řeší plastická chirurgie a pojišťovna tyto operace nehradí.
S pozdravem
Dr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 6. 2008
Neinvazivní lifting obličeje
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 6. 2020
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 11. 2020
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 5. 2022
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 4. 2020
Odstranění vrásek
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 6. 2021
Kyselina hyaluronová
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 4. 2019
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 3. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi