Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Spadlé horní víčko

Uzivatel
11. 6. 2008 · Poslední odpověď: 11. 6. 2008

Dobrý den, mám u levého oka horní víčko níže než u druhého oka. Ve vidění mi to nevadí, ale když se necham někde vyfotit, tak to vypadá hrozně. Je mi 22 let a zajimalo by mě, kolik by to stálo a co všechno by si to vyžádalo(kolik dni na klinice, co bych musel po operaci nosit atd.). Moc děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
velmi pravděpodobně máte vrozenou vadu-ptozu jednoho horního víčka, podkladem je nedostatečnost svalu- zvedače horního víčka operaci hradí ZP, pokud si přejete, přijďte na nezávazné vyšetření na mou ambulanci kpch FNKV,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
11. 6. 2008
poslete evtl. foto na

neb prijdte na free consultation
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 11. 6. 2008
Předně je nutná konzultace.Jedná-li se o ptozu víčka,je operace možná.Hospitalisace bývá po operaci do druhého dne.Cenově asi jako operace obou horních víček ( od 8000 Kč). Objednat na konzultaci se můžete. S pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Operace horních víček s diagnozou panická ataka

xxx196629
18. 9. 2018 · Poslední odpověď: 15. 12. 2018

Dobrý den,moc ráda bych podstoupila operaci horních víček,je mi 46 let a už je mám dost spadlé.Problém je v tom že trpím při jakémkoliv zákroku panickými stavy kdy sebou nekontrolovaně škubu a mám pocit že musím utéct.Třeba moje zubařka má se mnou těžké chvilky ale chápe mou poruchu.Strašné stavy mám i při kosmetické aplikaci umělých řas,což je spíše relaxační ale mě to vyvolává šílené pocity a škubání hlavou.Jen pomyslím na řezání víček jen po umrtvení a mám z toho hrůzu.Je tedy možné operaci víček podstoupit ve slabší narkóze?Bolesti se nebojím,je to spíše psychická záležitost.Byla jsem na odstranění znaménka v obličeji laserem a pan doktor nemohl tento zákrok ani dokončit jelikož jsem sebou moc škubala a nešlo to ovládnout i po uklidňující injekci.Jsem z Jablonce nad Nisou.Co je tedy pro mě vhodné a co to obnáší?děkuji moc za odpovědi

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Vážená paní , není problém výkon , pokud je indikovaný , provést v celkové anestezii .

Srdečně zdravím , prim MUDr Alena Schmoranzová, Vysoké nad Jizerou
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 5. 2022
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 4. 2007
Neinvazivní lifting obličeje
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 6. 2020
Microneedling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2020
Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 11. 2020
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2023
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi