Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Epikantus - odstranění "mongolského záhybu"

registrovany_u420070
registrovany_u420070
6. 11. 2016 · Poslední odpověď: 9. 11. 2016

Dobrý den, chci se zeptat, zda je v ČR lékař provádějící tuto operaci a pokud ano, tak jak se liší operační postup a cena od blefaroplastiky. Případně pokud je možné odstranit záhyb a zvětšit víčko, tedy odstranit epikantus a zároveň provést běžnou blefaroplastiku. Mám epikantus, zároveň ale dvojité víčko, které ale je ale vidět spíš při zvednutí obočí. Nevyspání, únava, stres, špatné počasí - všechny tyto faktory výrazně ovlivňují a mění každodenní vzhled mých očí. Kromě toho mám dioptrickou vadu obou očí a na jedno oko šilhám (oko je tupozraké), chci tedy operaci podstoupit i ze zdravotních důvodů.

Předem děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Vážený pane,

epikantus doporučuji korigovat odděleně, nikoli současně s horní blepharoplastikou. Je jedno, jaké pořadí operací zvolíte, interval mezi nimi by neměl být kratší 6 měsíců. Doporučuji Vám buď osobní konzultaci a vyšetření kvalifikovaným plastickým chirurgem, druhou možností je po internetu poslat fotografie, ke kterým bych se vyjádřil a případně stanovil optimální léčebný postup. S žádnou z uvažovaných operací nevyřešíme problém s Vaší tupozrakostí.
A ještě poznámka - na privátních plasticko-chirurgických klinikách vždy vše hradí pacient, kliniky totiž nemají uzavřeny smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Smlouvy se ZP mají v Praze pouze kliniky plastické chirurgie nemocnice Královské Vinohrady a nemocnice Bulovka.

Srdečně Vás zdravím
prim. Dr. V. Víšek, CSc.
Laserová dermatologická klinika Altos

Dobrý den,
zašlete nám je na e-mail:

Děkujeme a jsme s pozdravem

Laserová dermatologická klinika Altos
Praha

Dobrý den,
operace asijských očních víček provádíme, samotný výkon ale nemá vliv na dioptrickou vadu očí a ani po tomto výkonu se tupozrakost oka nezmění, vada zůstane stejná i po operačním výkonu na očních víčkách.
Výkon se proto na pojišťovnu neprovádí a patří mezi hrazené operační výkony.
Technika provedení je trochu odlišná od klasické operace očních víček evropského typu.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Plastický chirurg
Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny
Plastická chirurgie

2 adresy v Praha (kraj)

Dobrý den, je nutná Vás vidět a potom se rozhodne, někdy se domníváte, že máte takovou kožní řasu a vůbec to nemusí být k řešení.
Na zdravotní pojišťovnu Vás žádný, plastický chirurg nemůže operovat.
Naše pracoviště operuje horní víčka za 10.000,-.

Dobrý den, korekci epikantů provádím u dětí, mám zkušenosti i s korekcí asiatských očí. Stav Vašich víček a vhodnou operaci bych musela posoudit př konzultaci. Hezký den, dr. Stiborová.

Dobrý den, asijská oční víčka u nás v Jihlavě operujeme, vzorky uvidíte na našich webových stránkách. Tam najdete i ceník - nyní 8500,- Kč.
Hezký den
Dr. T.Hubík
OptoCentrum Jihlava

OptoCentrum Jihlava
(0)
0 adres v

Související dotazy

Poptávka po reoperaci víček

xxmajda
xxmajda
2. 3. 2018 · Poslední odpověď: 5. 3. 2018

Hledam lekare, ktery by provedl reoperaci nepovedene plastiky hornich Vicek. Muj operater povazuje vysledek za prekrasny, muj dojem jsou male zapadle oci podivneho tvaru, kazde jine. Dekuji

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Situace se musí vidět naživo. Troufám si však říci, že vypadáte velmi mladě na to, že byste operaci víček potřebovala. Nicméně vyšetření se nezříkám. Při něm vysvětlím všechny pro a proti reoperaci a bude na Vás zda jí podstoupíte. Operací víček se oči hned tak vytvarovat nedají, jak si všichni myslí. Opravdu by mně zajímal Váš věk ....

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi