Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Přivřené jedno oko

Xxx95x
Xxx95x
6. 3. 2018 · Poslední odpověď: 8. 3. 2018

Dobrý den,trápí mě levé oko.Vypadá jakoby bylo přivřené oproti druhému oku.Připadá mi,že je i těžší.Může se třeba jednat o převislé víčko,nebo je to jen tak od přírody. Je mi 23 let.Děkuji za odpoveď.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 8. 3. 2018
Nejlepší odpověď
Také souhlasím s kolegyní.Jako korekci asymetrie jsem též neměl na mysli zásah do úponu zvedače víčka.Je to riskantní a spíše se to provádí u ptozy víčka. Měl jsem na mysli implantaci tuku podle Benslimana.Několikrát jsem to prováděl a výsledek byl dobrý
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 7. 3. 2018
dobrý den, souhlasím s kolegou, že problém je VPRAVO ! je zde vyšší úpon zvedače víčka, asymetrie je v rámci estetické přirozenosti, rozhodně bych na to nesahala, mohlo by to nakonec vypadat hůře, než vám to příroda nadělila.. :-) SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 7. 3. 2018
Trápí vás levé horní víčko a asymetrie mezi pravým a levým víčkem.Stran asymetrie bych problém hledal spíše na víčku p r a v é m kde je ohybová rýha víčka posunuta příliš vysoko.Souvisí to s jiným uchycením drobného svalu ("zvedače víčka!) do míst kde je na víčku ohybová rýha.Zde by určité zlepšení kosmetickým zákrokem bylo možné ale je nutné k lepšímu posouzení vyšetřit i funkci víčka.To je možné jen při vyšetření u plastického chirurga ,nebo očního lékaře.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 3. 2018
Nejspíš to bude vrozená chabost svalu víčka. Je to záležitost nervů a plastika Vám nejspíš nepomůže.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den , pokud nemáte žádné neurologické onemocnění ( vyšetří vás neurolog), tak se jedná o vrozený vzhled a můžete konsultovat plastika .
Určitou nepravidelnost obličeje má ale každý z nás . Dokonale symetričtí jsou jen Barbie a Ken .

Zdravím . dr schmoranzová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
podle foto máte levostrannou hemihypoplazii obličeje, která může být spojena s vrozenou ptozou víčka, chápu, že jsem napsala odborné výrazy, které mohou být pro vás nesrozumitelné, nicméně je stejně nejvhodnější dorazit na plastickou chirurgii a při vyšetření v rozhovoru si vše ujasnit, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 9. 2020
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 7. 2021
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2017
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 6. 2019
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2023
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2019
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2021
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 8. 2023
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 9. 2023
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 7. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi