Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jedno oko výrazně menší - je možné operovat

Laloca_93
Laloca_93
6. 9. 2019 · Poslední odpověď: 11. 9. 2019

Dobrý den, od doby co si pamatuju mám jedno oko menší, začala jsem dělat fotomodeling, ovšem na fotkách je to hrozně vidět. Dalo by se s tím něco dělat? Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 9. 2019
Nejlepší odpověď
Pravdu má profesorka. Je to asymetrie celé poloviny obličeje a tak malá, že jste nás na to musela upozornit. Tedy buďte klidná. Je to víc psychický problém než fyzický.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 11. 9. 2019
Dobrý den,
asymetrie je minimálně viditelná. Zákrok, jak uvedli kolegové, nepotřebujete.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
za operaci to nestojí, jizvy by převýšily přínos, můj názor- dobře nalíčit bude jistě zcela dostačující, hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Korekce víček po jednostranné ptoze

aga
aga
3. 10. 2017 · Poslední odpověď: 9. 10. 2017

Dobrý večer. V dětství jsem prodělala operační korekci vroz. ptozy (zkrácení svalu) na levém oku .Svalu bylo možná ubráno moc,jelikož oko zůstává při pohledu dolů více otevřenější než to zdravé.S tím už ale asi nic nezmůžu ,spíše mne trápí nápadná nestejná výška víček.Na operovaném oku je nevím proč, kůže převislá a víčko je pod ní schované..Už na střední jsem často slýchala,že mám jedno oko jakoby mě do něj bodla včela(tím bylo ale paradoxně myšleno to zdravé oko)...Už i na zdravém oku je věkem ,mírný převis kůže...Bylo by možné provést řezy tak,aby obě víčka působila symetričtěji (na jednom bude asi potřeba vzít více kůže ,na zdravém méně) a zároven ,aby vnější koutky nepadaly dolů ,případně se prodloužila délka víčka směrem ke spánkům a tím oči působily delší..Je únavné tu asymetrii dennodenně korigovat líčením.děkuji

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 9. 10. 2017
Nejlepší odpověď
Děkuji za foto. Korekce zkrácením zvedacího svalu na jedné straně je náročná vzhledem k možné pooperační asymetrii.Chápu váš problém.Je-li pro vás provedení korekce v Praze daleko doporučuji ev. Plastickou chirurgii v Brně ( v Berkově ul.)
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Odebráno větší množství kůže při operaci víček

Mich6152549
Mich6152549
4. 4. 2016 · Poslední odpověď: 31. 5. 2016

Dobrý den, jsem půl roku po reoperaci horního víčka. Bohužel mi bylo odebráno větší množství kůže, než mělo ... víčko zcela nedovřu, při pohledu směrem dolů je oko o dost více otevřené ("vykulené"), než druhé.... špatně se mi usíná, jelikož musím vyvíjet velký tlak, aby bylo víčko zavřené a mohla jsem spát....po probuzení mám oko celé slepené, v průběhu dne (i v noci) oko slzí a pociťuji nepříjemný pocit tahání.... Chci se zeptat-poprosit, zda se s tím dá ještě něco dělat :(. Děkuji za odpověď.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 4. 4. 2016
Nejlepší odpověď
Musí se to vidět. Nebývá však přehnaně ubrané kůže, to si ten plastický chirurg měří, ale někdy je zrada v jizvení a jizvy pak víčko vytahují nahoru a nedovřete jej. Tedy tlakové masáže stahovat víčko dolu do změknutí jizev. Především byste to měla probrat se svým operaterem.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 9. 2020
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 7. 2021
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 6. 2019
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2021
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2013
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2017
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 11. 2008
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 11. 2016
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 9. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi