Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Skodi radiofrekvence a ulthera?

Zyna
22. 3. 2024 · Poslední odpověď: 26. 3. 2024

Jaký je váš názor na tvrzení, že radiofrekvence a ostatní metody založené na prohřívání naopak zestaršují, protože ničí tukovou vrstvu? Řeším to, protože ve 37 letech mám drobný štíhlý obličej, ubylo mi hodně z tukové vrstvy a pleť výrazně povolila, povisla směrem dolů. Ztratila jsem objem a objevily se vrásky. Byla mi radiofr. doporučena na zpevnění pleti. Výplně jsem zkoušela. Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Faceexpert
Praha . 26. 3. 2024
Dobrý den paní Zyno,


Principem všech ošetření založeným na radiofrekvenci je zahřátí tkáně, další efekt dost záleží podle typu přístroje, aplikované energie a hloubky.
Například neinvazivní přístroj Ultraformer dokáže fokusovat energii do různých hloubek podkoží až do hlubšího tuku a podle aplikované energie dokáže stimulovat novotvorbu kolagenu a zpevnění pleti nebo i částečně rozpouštět tuk a tím např. zmenšit podbradek. Přístroj jako Morpheus kombinuje mikrojehličkování a radiofrekvenci a tím je na rozpuštění tukové vrstvy ještě efektivnější. Každopádně rozpuštění tuku je v určitých případech žádoucí a na celkový vzhled má pozitivní účinek a určitě nezestáruje. Důležitá je správná indikace přístroje, energie a hloubky k dosažení požadovaného efektu. na oba přístroje se můžete objednat na klinice Faceexpert.
S přáním krásného dne Váš Faceexpert :)
WhatsApp
Premium
Praha . 26. 3. 2024
Dobrý den,
z našich zkušeností je efekt radiofrekcence jednoznačně pozitivní, dochází ke stimulaci tvorby kolagenu.
S přátelským pozdravem Dermamedest
Premium
MUDr. Bc. Lucie Jarešová
Žádné recenze
Praha . 26. 3. 2024
Dobrý den,
radiofrekvenční ošetření je bezpečné a rozhodně se nemusíte bát zhoršení stavu. Jeho ošetření vede k nastartování tvorby vlastního kolagenu a elastinu přirozenou cestou. Záleží samozřejmě na typu přístroje. Jako jediná z technik má schopnost liftingu.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění vrásek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 9. 2018
Odstranění vrásek
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Odstranění vrásek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2016
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 12. 2010
Odstranění vrásek
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 11. 2016
Radiofrekvence
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 12. 2023
Radiofrekvence
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 5. 2023
Microneedling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 11. 2018
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2010
Jizvy po akné
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 3. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi