MUDr. Eliška Kuhnová

MUDr. Eliška Kuhnová

Žádné recenze
Ohodnotit
U Tržiště 22, Břeclav, Jihomoravský kraj
MUDr. Eliška Kuhnová
MUDr. Eliška Kuhnová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Eliška Kuhnová je specialistkou v oblasti estetické medicíny. MUDr. Eliška Kuhnová svým klientům nabízí různorodou škálu estetických zákroků týkajících se regenerace, vypnutí a vyhlazení pleti, odstranění tuku z problematických partií i odstranění celulitidy. MUDr. Eliška Kuhnová se mimo oblast estetické medicíny věnuje též praktickému lékařství.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Eliška Kuhnová se specializuje především na různé metody omlazení pleti. Mezi nabízené procedury patří lékařský chemický peeling, při němž se kontrolovaně odstraňují odumřelé kožní buňky, a tím je zajištěna lépe vypadající pokožka. Chemický peeling se neužívá pouze pro zjemnění vrásek a zvýšení pružnosti pleti, ale též k léčbě akné, mastné pleti či odstranění pigmentace.

MUDr. Kuhnová k omlazení pleti využívá moderní zařízení, jako je například Dermica Pen Gold, jehličkový aplikátor využívaný například k rejuvenaci pokožky. Za pomoci plazmového generátoru DermaPLAX, je pak možné docílit nejen redukce vrásek, ale i odstranění převislých víček kožních fibromů či bradavic. Paní doktorka nabízí též ošetření přístrojem e-peel, jenž zajišťuje efektivní a bezbolestnou exfoliaci pleti. K odstranění nežádoucího ochlupení je možné využít přístroj IPL a k odstranění celulitidy paní doktorka nabízí ošetření přístrojem Carismed KONTUR MD.

Naše ordinace

MUDr. Kuhnová provozuje jak ordinaci praktického lékaře, tak ordinaci estetické medicíny na stejné adrese v Břeclavi. Paní doktorce pomáhá sestra Andrea Zahradníčková. MUDr. Eliška Kuhnová poskytuje vysoký standard péče všem svým klientům, důkazem čehož jsou vysoká hodnocení jejích klientek na internetu.

Estetická Medicína MUDr. Kuhnová

Ordinace MUDR. Kuhnové se nachází v ulici U Tržiště v Břeclavi v blízkosti autobusové zastávky TGM. – kostel. Parkování je možné v ulici Sladová za Korunou. Paní doktorku zde můžete potkat každý den mezi 13:00 a 18:00. Objednat se lze po domluvě i mimo ordinační dobu. Komunikace s ordinací je možná i přes e-mailovou schránku.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.