Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vytvoření bradavky

Uzivatel
17. 1. 2007 · Poslední odpověď: 20. 1. 2007

chtěla jsem se zeptat z čeho vytváříte bradavku? děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj . 20. 1. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den, rekonstruovat prsní bradavku lze více způsoby. Na našem pracovišti máme doposud nejelepší zkušenosti s vytvořením bradavky z drobných kožních lalůčků přímo v místě plánované pozice bradavky. Zákrok je možné provést i v místním umrtvení ambulantně. Prsní dvorec většinou vytváříme pomocí tetováže.
S ppzdravem MUDr.Pavel Kurial
Premium
Chrudim . 18. 1. 2007
Dobrý den, děkuji za dotaz. Pokud máte na mysli pouze bradavku, tak ta se vytváří z místních lalůčků na prsu, které se dopředu dotetují. Pokud máte na mysli vytvoření i dvorec, tak ten lze vytvořit přenesením Vaší dostatečně pigmentované kůže, např. z většího protějšího dvorce, či z oblasti přirození. Nebo je možno použít kůži normálně zbarvenou, která se opět dotetuje.Nashledanou, dr.Remeš, SANUS, HK, 775 29 61 61

Související dotazy

Prsní implantáty po karcinomu prsa od VZP

Misa887864
Misa887864
12. 8. 2020

Dobrý den, zajímalo by mne, zda mám nějakou možnost výběru implantátu, když se jedná o rekonstrukci prsu po karcinomu, konkrétně jsem u VZP. Děkuji

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rekonstrukce prsu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 1. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi