Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mírně povysli tváře, koutky úst a počáteční nosoretni rýha, tváře jako syslik

Gaahana
21. 4. 2023 · Poslední odpověď: 4. 5. 2023

Zapomněla jsem dodat že je mi 24 let a přijde mi že mi to změnilo tvar obličeje. Nejdříve se začal tvořit takový stín od ucha pod lícní kosti a většina tuku nebo kůže se hromadit v dolní čelisti a taky u pusy což vytváří dojem sysli nebo spíše buldočí tváře. Dokonce povadli i koutky u úst. Byla jsem i na jedné konzultaci u jedné lékařky ale ta mi řekla že různé zákroky jsem mladá a že je to divný páč bych měla mít dost kolagenu v mém věku a taky mi řekla že to může být alergie na léky co beru, vidím ale že se mi děje něco s obličejem co by se v mém věku dít nemělo a jsem z toho vážně nestatna. Moje máma i babička měli svůj tvar obličeje až do 40 a přijdu si v obličeji tak na 35 minimálně. Lidi mě na tento věk i typuji. 1. Fotografie je cca 1,5 roku stará a 2. Je aktuální dneska focená.

2, otázka, mohu si vytahat obličej třeba nevhodným odličovanim nebo nevhodným utírání obličeje? Jiný moje známé mají tvar svého obličeje pořád stejný (podobný věk) takže nechápu proč a z jakého důvodu se mi to stalo. Moje máma měla svůj tvar obličeje do 40 než přišli změny v pevnosti pleti a babička taky.

Dá se s tím ještě něco udělat? Plastiku bych chtěla opravdu jen jako poslední možnost. Napadli mě výplně zda by trošku pomohly. Může pomoct třeba kolagenový a nějaké jiné doplňky stravy nebo změna životního stylu? Nebo to mám už spočítaný a buď musím počkat/ nebo se smířit s tím že to budu mít napořád?

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
PLATONOVA clinic
Praha . 4. 5. 2023
Dobrý den, pro zlepšení tvaru, kontur obličeje máme více možností. Doporučujeme přijít osobně a podle kvality pleti a přání pak najít tu nejvhodnější variantu. Pěkný den. Laser Platonova Clinic
WhatsApp
Premium
Dobrý den, doporučili bychom Vám radiofrekvenci.
FORMÉ Clinic
Praha . 25. 4. 2023
Dobrý den, doporučili bychom Vám radiofrekvenci. Ošetření podporuje tvorbu kolagenu a tím zpevní kontury obličeje. Zredukuje tuk. Je potřeba 4 sezení v intervale 4-14 dní, poté jen tzv. udržovací. Na chirurgickou operaci jste opravdu ještě mladá. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
FORMÉ Clinic
Praha . 25. 4. 2023
Dobrý den, poradili bychom Vám radiofrekvenci- Protégé Elite. Jste opravdu mladá a na větší chirurgické zákroky v tomto ohledu ještě můžete počkat. Radiofrekvence zpevní kontury obličeje, vypne pleť, podpoří tvorbu kolagenu. je potřeba 4 sezení v intervale 4-14 dní. Dále dle potřeby 1x za 1-2 roky. Kožní kolagen v prášku doporučujeme taky. Více by Vám řekli na Formé clinic. . Hezký den přejeme!
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi