Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak docílit nejdelší výdrže výplní

Emik313486
Emik313486
21. 12. 2015 · Poslední odpověď: 22. 12. 2015

CDobrý den,zajímalo jak dlouho mi vydrží přípravek SURGIDERM pokud všechny přípravky na podkladě kys.Hyaluronové vydržejí nejdéle půl roku.Jaký je rozdíl ve složení jednotlivých přípravků Teosyal,Esthélis,Restylan,Juvederm,Surgiderm. A po případě co by jste mi doporučil trvanlivějšího. Dočetla jsem se že Surgiderm vydrží déle má trvanlivost a že přetrvá 9 - 12 měsíců. a Jaké jsou výhody a nevýhody ? Chtěla bych si zvětšit rty mám středně velké rty kolik množství by se tam muselo dát abych mohla dosáhnout většímu efektu jak jsou tam ty dva obrázky bud nejlépe aby mi vydržely délé PO dobu 9 -měsíců nebo trvale. Byla jsem na kunzultaci Eshne, a Pan doktor mi řekl že to nepujde vidět kdyby mi to udělal chirurgicky trvale tak nevím a že se nedělají u kyseliny hyaluronové granulomy Co to jsou granulomy a proč se dělají Bojím se že když bych podstoupila této apklikaci že monou nastat rizika Prosím porate mi Co by jste mi dopuručila Děkuji Emilie

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 22. 12. 2015
Nejlepší odpověď
Máte nesmyslně veliký horní ret, což vypadá hodně špatně!! Dolní ret musí být větší. Je dobře, že to nemáte trvale... Trvalé prostředy jsou hodně nebezpečné. Délka trvání výsledku závisí hlavně na kvalitě aplikace lékařem a na výběru typu preparátu podle tuhosti. jinak z těchto značek nám asi nejdéle drží výrobky řady Restylane, špatný není ani Emervel a Juvederm. delší trvání je vždy o vyšší tuhosti, která ne všem vyhovuje...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 22. 12. 2015
Dobrý den,
do rtů je vhodné aplikovat gely kyseliny hyaluronové, které jsou do této specifické oblasti obličeje vhodné vzhledem ke své pružnosti, obsahu anestetika a odolnosti vůči většímu prokrvení a větší pohyblivosti rtů. Každá ze značek Vámi jmenovaných má takový výrobek a jeho výdrž je od 6 měsíců do 12 měsíců, což závisí nejen na složení výrobku, ale hodně i na reakcích organismu- např. aktivitě hyaluronidázy, výskytu oparů a podobně. Některé klientky trvají na aplikaci hustějších gelů, které mohou vydržet ve rtech déle, ale je to vždy na úkor větší bolestivosti při aplikaci a nepřirozené ztuhlosti rtů. Jestliže již máte výplň rtů vyzkoušenou a jste s velikostí Vašich rtů s gelem spokojena a jen hledáte něco s trvalejším efektem, pak je pro Vás vhodné uvažovat o trvalém silikonovém implantátu Permalip, který je schopen přirozeně zvětšit objem rtů nastálo. Existují 3 tloušťky implantátu a několik délek, výhodou je i možnost vytažení v budoucnosti.
S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
tel. recepce: 222211206 nebo 222211208
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 3. 2009
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 9. 2018
Kyselina hyaluronová
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2021
Niťový lifting
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 8. 2021
Kyselina hyaluronová
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 3. 2020
Kyselina hyaluronová
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 2. 2015
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 2. 2014
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 3. 2016
Kyselina hyaluronová
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 7. 2015
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi