Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak dlouho vydrží přípravek Bolero?

Jana274156
18. 6. 2015 · Poslední odpověď: 8. 7. 2015

Chtěla bych se zeptat na názor u výplně vrásek přípravkem Bolero a použití přípravku Bocouture. Také kdy začnou tyto přípravky po aplikaci působit a jak dlouho vydrží?

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
24. 6. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den paní Faltysová,
vypadáte mnohem mladší. Gratuluji. Jistou zkušenost tedy máte. Většinou první aplikace jakékoliv výplně vydrží o něco kratší dobu než následující- do stejného místa.
Za asi 20 let, kdy jsem začínal kolagenovými preparáty typu Zyplast, Zyderm, jsem vyzkoušel snad všechny známé preparáty a podotýkám, že mnohonásobně- a od jedné značky ke druhé jsem více méně přecházel se snižující se cenou, příp. s nově se objeveným preparátem na trhu.
Rozhodujícím faktorem byla cena,neboť reference u všech známých značek byly vždy v superlativech.
Každá značka se lišila pouze firmou opěvovanou „patentovanou technologií výroby“, které stejně nikdo nerozumí .
V současné době preferuji preparáty Stylage, i když shodou okolností jsem včera aplikoval 1 ml a byl jsem přesvědčený, že 1ml bude stačit, no a nestačil. Budu muset dopíchnout. Ovšem toto není chyba preparátu, ale má.
Chystám se taktéž na aplikační pero s preparáty Teosyal, mimochodem s těmito preparáty jsem taktéž spokojen. Měl jsem možnost pero již v několika případech vyzkoušet a jsem maximálně nadšený s precizností aplikace. Musím jen trošku našetřit-stojí cca 3000 Euro.
Vlastně co se týká výdrže a komfortu aplikace, tak jsem spokojený s každou značkou-rozdíl byl vždy jen v ceně.
Závěrem tedy, pokud nepoužíváte nějaké padělané a neregistrované preparáty, tak je jedno jakou značku použijete. Na čem ovšem nejvíce záleží jsou zkušenosti a technika aplikace.
Zdravím foldyn
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 8. 7. 2015
Vážená paní Jano,
Belotero je výplň na bázi kyseliny hyaluronové. My s touto značkou nepracujeme. Obecně výplň kyselinou hyaluronovou vydrží půl roku až rok a půl. Záleží na stavu pokožky a místě aplikace, množství a typu použitého materiálu. Bocouture je botulotoxin, používaný k redukci mimických vrásek.
Krásný den
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
20. 6. 2015
Vážená slečno,
vždyť Váš krásný obličej, je vypnutý jako prdélka mého 8 letého syna. Proto nevím, kde jste nabrala osobní zkušenosti s různými výplněmi. Na to by nestačila ani vrásčitá pleť mé praprababičky, která pamatuje bitvu i Waterloo m.j. je to tuším dnes asi 200 let.
Zdravím foldyna
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
19. 6. 2015
Dobrý večer,
asi naštvu Vaše lékaře, nebo spíše, dodavatele jejich preparátů. Pokud prošly tvz. SUklem, tak se nebojte a berte ty nejlevnější. A je úplně jedno jestli jsou zasíťované tak, nebo onak, jestli mají viskozitu takovou nebo makovou. Vám jde o výdrž, apod. Pokud prošly suklem a výdrž je tam deklarovaná, tak není co řešit.Je spousta jiných věcí na kterých záleží, třeba na tom, že je rozdíl jestli Vám to aplikuje automat,(čemuž se nebráním,ale nemám na něj peníze-aplikační péro stojí cca 3000 Euro). Nebo zkušená ruka, která sice není tak přesná, ale ušetří za oblasti, kde to není až tak nutné.
Víte, nedejte na rady různých akademiků a všeumělů, a hlavně ne na rady farmaceutických firem. Na výplně stačí selský rozum.
Zdravím foldyna
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 19. 6. 2015
Dobrý den,

máte zřejmě na mysli Belotero, je to výplň na bázi kyseliny hyaluronové, na našem trhu krátce, zkušenosti s ní nemám, Bocouture je botulotoxin používaný k redukci mimických vrásek, trvání účinku je individuální, záleží na místě aplikace a metabolismu vašeho orginasmu (týká se obou produktů), obecně řečeno může efekt vydržet 4-6 měsíců, při opakované aplikaci déle - proč a princip metody vám vysvětlí lékař osobně při vstupní konzultaci.

S pozdravem
MUDr. Simona Bedřichová
Praha . 19. 6. 2015
Dobrý den,
Asi myslíte přípravek Belotero, hyaluronová výplň.... Je tam několik druhů, podle toho tedy lze očekávat délku efektu - u hydratačního přípravku Belotero 2-4 měsíce, u běžných fillerů cca půl roku až rok, podle typu.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, KLinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 19. 6. 2015
Bocouture jako každý botulinumtoxin- účinek cca po týdnu a odezní za 3-4 měsíce, někdy můžete mít pocit, že výsledek přetrvá malinko déle...Bolero je výplň s takřka nepublikovanými výsledky, vlastně nikdo nevíme nic, než to, co říká dovozce....
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 5. 2007
Plazmaterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2015
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 7. 2015
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2012
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 3. 2009
Facelift
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 6. 2017
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 2. 2018
Zvětšení rtů
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 12. 2021
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 12. 2015
Kyselina hyaluronová
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 3. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi