Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mukotomie a srovnání nosu

MiSa210141
17. 11. 2013 · Poslední odpověď: 19. 11. 2013

Dobrý den, jsem poslána na septoplastiku,mukotomii z ORL. Mám věčně ucpaný noc a rýmu. Jedna paní doktorka mi řekla, že je to srovnání nosní přepážky(mám křivý nos,z obou stran hrboly). Druhá paní doktorka mi řekla, že to není zevní operace nosu pouze vnitřní a že mi nos srovnávat nebudou, jen odstraní něco zevnitř. Nevím teda přesně co mi budou dělat.?! Myslíte, že si sám potom chirurg v nemocnici může určit co mi stím nosem udělají a domluvit se popřípadě i jinak přímo tam nebo musí dodržet co mám napsané v papíru od ORL a nic jiného nedělat. Když už budu na té operaci chtěla bych rovnou srovnat nos. Prosím poraďte. Děkuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 11. 2013
Něco jiného je výkon estetický, hrazený klientem a něco jiného je zdravotní výkon, čili uvnitř řešení dýchacích cest. Jsou pracoviště, kde se tyto výkony provádí najednou, ale estetický výkon musíte hradit... Poptejte se na ORL pracovištích, kde spolupracují s plastickými chirurgy.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Léčba rýmy po septoplastice

jana192001
9. 2. 2013 · Poslední odpověď: 17. 2. 2013

Dobrý den, před čtyřmi dny jsem prodělala septoplastiku. Dnes jsem bohužel dostala rýmu.Může lehké vysmrkávání sekretu nějak ovlivnit uchycení destiček?Jak jinak v případě rýmy postupovat? Nos pravidelně prokapávám kapkama, které jsem dostala v nemocnici a zvlhčuji nosním sprayem Vincentka. Děkuji za odpověď. Jana

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 17. 2. 2013
Doporučuji velmi podrobné vyšetření na ORL klinice Vám nejbližší Fakultní nemocnice. To co popisujete. není pro tyto zákroky obvyklé.
Zdravím prim.MUDr.Otakar Lucák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Předoperační vyšetření u lokální anestezie?

nikolkubaskova
nikolkubaskova
9. 4. 2018 · Poslední odpověď: 19. 4. 2018

Dobrý den,jen bych se ráda zeptala,pokud bych chtěla podstoupit plastiku měkkého nosu v lokální anestezii , je nutné u lokální dělat předoperační vyšetření? ...Děkuji

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Hezký den,
pokud se jedná jen o malou korekci měkkého nosu, pak je lokální anestézie možná. Považuji však za nezbytné alespoň vyšetření krevního obrazu a koagulačních faktorů, pokud se s ničím neléčíte a jste tedy zdravá.
Dr. Vidura
RVmedCentrum Olomouc
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Septoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 12. 2013
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 7. 2013
Antiaging
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 7. 2021
Septoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 8. 2019
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2019
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2014
Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 11. 2018
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 1. 2008
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2007
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi