Plastika nosu - zepředu nos široký

Plastika nosu - zepředu nos široký

viktorie_sra  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
před dvěma lety jsem podstoupila plastickou operaci nosu. Byl mi odstraněn hrbol - orlí nos, z profilu jsem s nosem spokojená, problém mám ale zepředu. Tím že byl odstraněn hrbol, ale nejspíš nebyla redukovaná kůže - té je po odstranění nadbytek a u kořene nosu to pak vypadá, že je nos dost široký - i když pod kůží není a ani před operací nebyl. Kdyby se přebytečná kůže odstranila - nos by byl opticky mnohem užší a hezčí. Mám v plánu jít za svým operatérem, ale jak víte, čekací doby jsou dlouhé, proto prosím o vyjádření zda je vůbec tento druh zákroku možný - nebo je to neřešitelné. Mám velmi jemný obličej a nos je niní z anfasu příliš mohutný. Když se usmívám, kůže mi malinko dělá takovou blanku směrem k oku. Přikládám fotografie. První fotka před - další dvě po.
Předem velmi děkuji za odpověď
MUDr. Ludvika Záhořová  |  Basic member  |  Otorinolaryngologie  |  Praha
  • 140 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den,
škoda, že neposíláte foto celého obličeje, aby bylo možno lépe posoudit proporce.Dle fotek (resp. výřezu) se mi nos "příliš mohutný" nezdá.
Určitě je ale zúžení nosu realizovatelné.Doporučuji Vám navštívit svého operatéra ; pokud se jedná o konzultaci ohl. reoperace, myslím, že nebudete čekat dlouho.Přeji Vám úspěšné vyřešení Vašeho problému. Srdečně
Dr Ludvika Záhořová, Poliklinika Na Národní,Praha 1
MUDr. Josef Kulhánek MBA  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 530 odpovědí
  • 154 Likes
Dobrý den,

samotné snesení hrbolu vede téměř vždy k nespokojenosti protože hřbet nosu je pak široký otevřený.Proto je téměř vždy lepší neprovádět jen snesení hrbolu hlavně když je větší ale provést kompletní rhinoplastiku kdy se stěny nosu zblíží a hřbet je užší.
Zda je tato situace i Váš případ je nutné posoudit při konzultaci.

S pozdravem

Kulhánek
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 500 odpovědí
  • 129 Likes
Dobrý den,
Váš nos je nutné vidět, doporučuji se v první řadě obrátit na Vašeho operatéra. V případě dlouhých čekacích lhůt se můžete objednat na konzultaci i k nám na tel. čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
www.yesvisage.cz
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4318 odpovědí
  • 1219 Likes
Pokud jste více než rok po operaci, pak je reoperace možná a ideální je obrátit se na svého operatera, ten ví nejlépe co udělal a co ne. Pokud se na reoperaci necítí, což se někdy stává (reoperace nosu jsou komplikovanější) pak se určitě obraťte na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás. Nosy dělám rád. Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon
Zdraví Dr. Tomášek

Poraďte se s odborníkem v oboru Plastika nosu (Rhinoplastika)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí