Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastika nosu - zepředu nos široký

viktorie_sra
viktorie_sra
13. 5. 2019 · Poslední odpověď: 17. 5. 2019

Dobrý den, před dvěma lety jsem podstoupila plastickou operaci nosu. Byl mi odstraněn hrbol - orlí nos, z profilu jsem s nosem spokojená, problém mám ale zepředu. Tím že byl odstraněn hrbol, ale nejspíš nebyla redukovaná kůže - té je po odstranění nadbytek a u kořene nosu to pak vypadá, že je nos dost široký - i když pod kůží není a ani před operací nebyl. Kdyby se přebytečná kůže odstranila - nos by byl opticky mnohem užší a hezčí. Mám v plánu jít za svým operatérem, ale jak víte, čekací doby jsou dlouhé, proto prosím o vyjádření zda je vůbec tento druh zákroku možný - nebo je to neřešitelné. Mám velmi jemný obličej a nos je niní z anfasu příliš mohutný. Když se usmívám, kůže mi malinko dělá takovou blanku směrem k oku. Přikládám fotografie. První fotka před - další dvě po. Předem velmi děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 5. 2019
Pokud jste více než rok po operaci, pak je reoperace možná a ideální je obrátit se na svého operatera, ten ví nejlépe co udělal a co ne. Pokud se na reoperaci necítí, což se někdy stává (reoperace nosu jsou komplikovanější) pak se určitě obraťte na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás. Nosy dělám rád. Na konsultaci se můžete objednat na *********
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 14. 5. 2019
Dobrý den,
Váš nos je nutné vidět, doporučuji se v první řadě obrátit na Vašeho operatéra. V případě dlouhých čekacích lhůt se můžete objednat na konzultaci i k nám na tel. čísle ***********

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
**********
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 14. 5. 2019
Dobrý den,

samotné snesení hrbolu vede téměř vždy k nespokojenosti protože hřbet nosu je pak široký otevřený.Proto je téměř vždy lepší neprovádět jen snesení hrbolu hlavně když je větší ale provést kompletní rhinoplastiku kdy se stěny nosu zblíží a hřbet je užší.
Zda je tato situace i Váš případ je nutné posoudit při konzultaci.

S pozdravem

Kulhánek
Dobrý den,
škoda, že neposíláte foto celého obličeje, aby bylo možno lépe posoudit proporce.Dle fotek (resp. výřezu) se mi nos "příliš mohutný" nezdá.
Určitě je ale zúžení nosu realizovatelné.Doporučuji Vám navštívit svého operatéra ; pokud se jedná o konzultaci ohl. reoperace, myslím, že nebudete čekat dlouho.Přeji Vám úspěšné vyřešení Vašeho problému. Srdečně
Dr Ludvika Záhořová, Poliklinika Na Národní,Praha 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Prasečí nos

weiwei
12. 7. 2013 · Poslední odpověď: 21. 7. 2013

Dobry den, rad bych se zeptal na moznost korekce tzv. praseciho nosu (pig snout nebo upturned nose). Jsem muz ve veku 26 let, vyska 190cm a svuj nos povazuji za prilis zvednuty nahoru a velmi detsky pusobici, coz vzhledem k veku a telesnym proporcim nepusobi prilis esteticky.

Vetsina dotazu k rhinoplastice se tyka spise zmensovani a informaci o zvetsovani ci prodlouzeni (byt jen optickem) neni prilis mnoho. Zajima me, zda na zaklade prilozene fotografie nejaky odbornik se zkusenostmi v teto oblasti dokaze zhodnotit moji nespokojenost s prilis velkym naso-labialnim uhlem jako opravnenou. Jako laikovi se mi po precteni rady clanku na internetu jevi reseni v pouziti graftu z chrupavky. Byl by to v mem pripade nejlepsi pouzitelny postup nebo existuji i jine moznosti? Na kolik je takova operace technicky narocnejsi a financne nakladnejsi nez bezna rhinoplastika?

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 21. 7. 2013
Situace je řešitelná, implantáty se používaly už koncem minulého tisíciletí k prodloužení hrotu nosu. Dělám nosy dvacet let. Pravda je, že prodloužení hrotu nosu není tak časté a též to není jen o tom tam vrazit nějaký materiál a čekat od nosu, že se tomu přizpůsobí. Už toto Vaše foto nastínilo Váš problém, nicméně osobní vyšetření in vivo je nezbytné. Obraťte se s tímto problémem na zkušeného plastického chirurga. Ideálníé je podstoupit konsultaci na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás.
Zdraví Dr. Tomášek *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Rhinoplastika - kost pod okem

Kviiitko
19. 10. 2020

Dobrý den, jsem přesně 4 týdny pro rhinoplastice. Mám stále otok, po masážích, které mají být velmi silné, mi zůstávají ďůlky, což počítám, že se ztratí s opadnutím otoku. Obavu mám ale z kosti, která není otokem a kopíruje cca 2-3 cm kruhy pod očima - je tedy mimo nos, vzhledem k otoku, který je pod ní, mám jednu stranu nosu masivní, širokou, nesouměrnou, protože druhá strana je v pořádku a kost schovaná. Operatérem mi bylo doporučeno dělat ještě silnější tlakové masáže, provádím je max. silou, tkáň mám obolavěnou, změna žádná. Bylo mi řečeno, že je jedná o kostní spoj, který se prostě musí velmi silně masírovat, příp. po půl roce a víc zbrousit.

Je nějaká šance, že masáže max. silnou kost dostanou zpět a nerozumím jak je možné, že pouze při srovnání nosu, dojde k tomuto, když je kost dost mimo nos. Může dojít k nějakému posunu kosti, zlomení, ač bolest necítím?

Poslední dotaz je ohledně masáží, i v rámci jedné kliniky mají operatéři různá doporučení u stejného typu operace, jak je to možné?

Děkuji moc.

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 9. 2013
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 6. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2009
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 3. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2007
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 8. 2012
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 10. 2009
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 1. 2016
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 6. 2012
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi