MUDr. Martin Rozprým

MUDr. Martin Rozprým

(6 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Velká 17, Ostrava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Martin Rozprým
MUDr. Martin Rozprým
(6 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 1152 návštěv profilu

MUDr. Martin Rozprým absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde úspěšně odpromoval v roce 1993. Poté do roku 1995 působil na Chirurgické klinice Fakultní nemocnice s poliklinikou v Ostravě. Od roku 1995 pracuje v Centru plastické chirurgie a chirurgie ruky ve Fakultní nemocnici v Ostravě. V roce 1996 zdráně složil atestaci v oboru chirurgie. A od roku 2002 je atestovaným plastickým chirurgem. Má na kontě několik úspěšných spoluprací se soukromými a prestižními klinikami v Brně a v Praze. Od roku 2007 je rovněž součástí Laserového léčebného centra.

V současné době se MUDr. Martin Rozprým specializuje zejména na oblast plastické chirurgie. V tomto směru provádí širokou škálu zákroků, například operaci horních víček, také operaci dolních víček, augmentaci prsu, abdominoplastiku, liposukci v lokální anestezii či face-lifting. Mezi jeho nejčastěji prováděné operace patří právě augmentace prsu a operace horních víček.

Klinika LLC se nachází v Ostravě a blíže se zabývá na oblastí plastické chirurgie a laserové, estetické medicíny, přímo se specialuzuje na léčbu laserovou technologií. Klinika je nestátním zdravotnickýcm zařízení a kromě zmíněného se zaměřuje také na oblast dermatologie, ORL, obecnou a žilní chirurgii, ale i na mnohé další, například na LPG masáže, biostomulace, bělení zubů nebo léčbu obezity. Z hlediska plastické chirurgie nabízí klinika operace víček, nosu, ušních boltců, převislého břicha, dále zvětšení rtů, prsou, rovněž zmenšení prsou, modelaci postavy, labioplastiku či vyhlazení vrásek a face-lifting. Laserová a estetická medicína poskytuje zákroky spojené s omlazením pleti, zvětšením rtů injekční metodou, vyhlazením vrásek injekční metodou a laserovým odstraněním strií. Prioritou centra jsou komplexní služby a špičkové vybavení laserovými přístroji. Tým lékařů se skládá z odborníků na vysoké úrovni, kteří své vzdělání a dovednosti neustále prohlubují. Klinika je držitelem označení "Centre od excelence" a navíc získala od České lékařské společnosti akreditaci pro laserovou chirurgii.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Dermatologie

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Recenze (6)

4.8
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Nadšena výsledným efektem po operaci víček

Kompletní příběh (Operace horních víček):

Jsem nadšena výsledným efektem a úžasnou praci pana doktora Rozpryma,zlaté ruce.Veliky dik i sestřičce,moc děkuji a už se tesim na další zákrok S.

Pevná prsa i po dětech díky augmentaci prsou

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):

Z operace jsem měla strach a bolesti po ní byly nesnesitelné, ale výsledek stojí za to. Z unavených povadlých dvojek po dětech mám krásné čtyřky, sebevědomí se narovnalo. Skvělá práce pana doktora Rozprýma, odborník na svém místě. Sestřičky jsou souc...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Martin Rozprým o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (3)

Bolest po modelaci prsou není tak hrozná
Jsem 21 dní po operaci.Jsem moc spokojená a moc ráda, že jsem se odhodlala. Pan doktor Rozprym je moc šikovný. Bolest nebyla tak hrozná, vše se dalo přežít. Sestřičky se o mě starali perfektně.

Obrázky (2)

Videa (1)

Spolupracuje s

Klinika LLC

Klinika LLC

FN Ostrava - Centrum plastické chirurgie a chirurgie ruky

FN Ostrava - Centrum plastické chirurgie a chirurgie ruky

Požádejte: MUDr. Martin Rozprým o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!