MUDr. Martin Rozprým

MUDr. Martin Rozprým

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Velká 17, Ostrava, Moravskoslezský kraj
MUDr. Martin Rozprým
MUDr. Martin Rozprým
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Martin Rozprým absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde úspěšně odpromoval v roce 1993. Poté do roku 1995 působil na Chirurgické klinice Fakultní nemocnice s poliklinikou v Ostravě. Od roku 1995 pracuje v Centru plastické chirurgie a chirurgie ruky ve Fakultní nemocnici v Ostravě. V roce 1996 zdráně složil atestaci v oboru chirurgie. A od roku 2002 je atestovaným plastickým chirurgem. Má na kontě několik úspěšných spoluprací se soukromými a prestižními klinikami v Brně a v Praze. Od roku 2007 je rovněž součástí Laserového léčebného centra.

V současné době se MUDr. Martin Rozprým specializuje zejména na oblast plastické chirurgie. V tomto směru provádí širokou škálu zákroků, například operaci horních víček, také operaci dolních víček, augmentaci prsu, abdominoplastiku, liposukci v lokální anestezii či face-lifting. Mezi jeho nejčastěji prováděné operace patří právě augmentace prsu a operace horních víček.

Klinika LLC se nachází v Ostravě a blíže se zabývá na oblastí plastické chirurgie a laserové, estetické medicíny, přímo se specialuzuje na léčbu laserovou technologií. Klinika je nestátním zdravotnickýcm zařízení a kromě zmíněného se zaměřuje také na oblast dermatologie, ORL, obecnou a žilní chirurgii, ale i na mnohé další, například na LPG masáže, biostomulace, bělení zubů nebo léčbu obezity. Z hlediska plastické chirurgie nabízí klinika operace víček, nosu, ušních boltců, převislého břicha, dále zvětšení rtů, prsou, rovněž zmenšení prsou, modelaci postavy, labioplastiku či vyhlazení vrásek a face-lifting. Laserová a estetická medicína poskytuje zákroky spojené s omlazením pleti, zvětšením rtů injekční metodou, vyhlazením vrásek injekční metodou a laserovým odstraněním strií. Prioritou centra jsou komplexní služby a špičkové vybavení laserovými přístroji. Tým lékařů se skládá z odborníků na vysoké úrovni, kteří své vzdělání a dovednosti neustále prohlubují. Klinika je držitelem označení "Centre od excelence" a navíc získala od České lékařské společnosti akreditaci pro laserovou chirurgii.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Estetická medicína

Recenze (6)

4.8
6 Recenzí · 100 % doporučuje

Nadšena výsledným efektem po operaci víček

Kompletní příběh (Operace horních víček):

Jsem nadšena výsledným efektem a úžasnou praci pana doktora Rozpryma,zlaté ruce.Veliky dik i sestřičce,moc děkuji a už se tesim na další zákrok S.

Zvětšení prsou

Pevná prsa i po dětech díky augmentaci prsou

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):

Z operace jsem měla strach a bolesti po ní byly nesnesitelné, ale výsledek stojí za to. Z unavených povadlých dvojek po dětech mám krásné čtyřky, sebevědomí se narovnalo. Skvělá práce pana doktora Rozprýma, odborník na svém místě. Sestřičky jsou souc...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (3)

Obrázky (2)

Videa (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.