ORT-ART, spol. s.r.o.

ORT-ART, spol. s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Šenovská 1829, Petřvald u Karviné, Moravskoslezský kraj
ORT-ART, spol. s.r.o.
ORT-ART, spol. s.r.o.
Žádné recenze

Informace

Profil kliniky

Klinika ORT-ART, spol. s.r.o. je moderní zdravotnické zařízení na špičkové úrovni, které se nachází v Petřvaldě. Pracoviště je po materiální a technické stránce vybaveno dle moderních zahraničních trendů. Klinika uplatňuje pouze ty nejnovější medicínské postupy a metody, které využívá během operací i léčby. Metody léčby jsou mnohdy ojedinělé a na jiných pracovištích nepoužívané. Potrpí si zde na individuálním a osobním přístupu ke každému jednomu klientovi.

Zaměstnanci kliniky jsou vysoce erudovaní a zkušení. Funkci vedoucího lékaře zastává uznávaný MUDr. Jaroslav Husták, který je zárukou kvalitní lékařské péče. Klinika se specializuje zejména na oblast traumatologie a ortopedie.

Dalšími lékařskými obory jsou:
  • speciální chirurgie (operace hemeroidů, tříselné kýly, křečových žil (varixů) na dolních končetinách, karpálních tunelů apod.)

  • sportovní diagnostika
  • léčba bolesti a anesteziologie (lokální anestezie, celková anestezie)

  • rekondice a rehabilitace (elektroléčba, fyzioterapie, vodoléčba, sauna)

Klinika ORT-ART, spol. s.r.o. je vybavena "hotelovými" pokoji s televizí, WC, koupelnou a Wi-Fi připojením.

Na pracovišti provádíme operační zákroky i ambulantní léčbu. Také poskytujeme moderní pooperační rehabilitační péči včetně technik myoskeletární medicíny (diagnostika a neoperační léčba kloubů, páteře apod.) a rekondiční péče.

Pracoviště disponuje komplexností nabízených služeb. Budova kliniky je rozdělena do čtyř částí, a to na rehabilitační, operační, hotelový a ambulantní trakt.

Klienti si chválí naše léčebné postupy a metody, a to zejména z hlediska chápavosti a ohleduplnosti k nim. Výjimkou zde není ani špičkové moderní vybavení, které se může rovnat se světovými kvalitami. To se týká i podávaných léků nebo používaných materiálů. A v neposlední řadě si necháváme záležet také na kvalitě anesteziologie, uplatňovaných postupech a využívaných léčivech, které zaručují dobrou kondici pacienta po výkonu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (9)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.