Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Sklerotizace a prášky na ředění krve

Bebebelina66
19. 2. 2022 · Poslední odpověď: 22. 2. 2022

Dobrý den, minulý týden 12.2. jsem dostala v nemocnici prášky na srdce Concor COR 2,5mg, a prášky na ředění krve Xaretto 20mg. V pondělí 21.2. mám jít na skerotizaci žil. Chtěla jsem se zeptat, jestli mám vynechat prášky na ředění krve, nebo ho vzít, nebo zákrok přeobjednat. Děkuji za odpověď.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Asi naši odpověď nestíháme, ale přesto pro tazatelku i ostatní odpovídáme. Cituji z připravovaných Doporučených postupů pro skleroterapii, zpracovaných výborem České flebologické společnosti ČLS JEP : " Antikoagulační léčba není kontraindikací skleroterapie jako takové ; pacienti by však měli být upozorněni, že úspěšnost léčby může být snížena a může tak být zapotřebí více zákroků než je běžné." A ještě drobný dodatek - podle našeho názoru je skleroterapie varixů při antikoagulaci bezpečnější než u neantikoagulovaných, protože brání vzniku vzácných trombotických komplikací.

prim. MUDr. Jaroslav Strejček, CSc,
předseda České flebologické společnosti ČLS JEP
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Sklerotizace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 10. 2016
Laserové odstranění rozšířených žilek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 3. 2015
Mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 3. 2023
Vaginoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Sklerotizace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 12. 2021
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 7. 2020
Křečové žíly
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 7. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi