Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolest vpáčené bradavky

jirulka2
11. 1. 2014 · Poslední odpověď: 13. 1. 2014

Dobrý den je mi 57 let, vždy jsem měla velká prsa a jednu bradavku zapadlou. Poslední dobou mě bolí dolní část prsa pod bradavkou místo je horké. Je možné že by bradavka zarostla? Mamograf i sono prokázalo jen cysty. Musí se s tím něco dělat? Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Prostějov . 13. 1. 2014
Dobrý den.
Tento problém bych rozhodně nepodceňovala. Může se jednat o zánět spojený s určitým typem nádoru.
Doporučuji mamologickou poradnu tj. chirurg a řádné vyšetření mamografické a sonografické a určitě i s histologickou verifikací - biopsií tj. získání vzorku z oblasti která Vás obtěžuje. Bolest může mít i příčinu od páteře, ale začervenání a otok znamená zánět.

Odpověď. Musí se s problémem dělat to, že jej řádně někdo prošetří a pokud nebude nalezena příčina, až potom se můžete věnovat estetické chirurgii - vpáčené bradavce.

Pracuji v mimo jiné v Mamologické poradně ProMedica Prostějov a to je pro Vás příliš daleko.
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 12. 1. 2014
Dobrý den

v případě kdy se již u ženy nepředpokládá kojen je korekce relativně jednoduchá,není potřeba brát ohled na mlékovody. Horkost a bolesti mohou být způsobeny zánětem, který se drží v kožní řase vpáčené bradavky.

S pozdravem

Kulhánek
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 11. 2023
Vpáčené bradavky
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 6. 2013
Vpáčené bradavky
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 6. 2013
Vpáčené bradavky
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 7. 2013
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 5. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2009
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 7. 2008
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 2. 2010
Gynekomastie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2017
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 7. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi