Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nekróza bradavky a bolesti po operaci

Digi
20. 2. 2010 · Poslední odpověď: 25. 2. 2010

Dobrý den, jsem 4 měsíce po operaci zmenšení prsou.Na levém prsu po nekroze nemám bradavku, pravé prso je stále tvrdé a velmi bolesivé a bradavka také není bradavka. Po trhání stehů 20 dnů po operaci se mi kůže na levém prsu potrhala a léčím jej do dnešního dne. Prsa nejsou pěkně tvarovaná, vypadají spíše jako kozí rohy. Liuji, že jsem na takovouto operaci vůbec šla.Jestli takto vypadají všechny plastické operace tak to potěš Pánbůh.Omlouvám se, že takto píši,ale nejsem spokojená, zřejmě smůla nebo tak něco, jsem rozlobená. Prosím o sdělení, do jaké doby by měly bolesi ustat a nebo je to příznak čehosi jiného, co by nemělo být. Děkuji Digi

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 2. 2010
Většinou do roka se prsy vytvarují a pokud nebudete spokojena, zajděte znova za operaterem, nebo si situaci zobjektivisujte na jiném pracovišti. Určitě se obraťte s takovýmto problemem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Nedejte však jen na kritiku, "po boji je klaždý generál". Spíše chtějte vysvětlení a co by se s tím dalo ještě dělat. Věc bolestivosti je též v souvislosti s prahem citlivosti. Noste pevnou elastickou podprcsenku menší o číslo ať to tlačí a drží v tom správném tvaru. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Zvětšené bradavky, gynekomastie?

blab
13. 8. 2020 · Poslední odpověď: 19. 8. 2020

Dobrý den, je mi 24 let a měřím 185 cm. Před cca 2 roky jsem přibral na váze a vážil jsem 102 kg, poté jsem začal cvičit a zhubnul jsem na 80 kg. Bohužel mi ale zůstaly větší, zvětšené, bradavky. Když se dostanu na chladnější místo, např. do vody, zmenší se, ale naopak se zase zvětší. Nevím, jestli se jedná ještě o pozůstalý tuk nebo o gynekomastii.

Díky

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 24. 8. 2020
Dobrý den,
souhlasím s kolegyní. Nutná je osobní konzultace a vyšetření. Objednat se na osobní konzultaci můžete i k nám na Kliniku YES VISAGE.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2009
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 14. 7. 2008
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 1. 2014
Gynekomastie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2017
Gynekomastie
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2021
Gynekomastie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 8. 2021
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 1. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 11. 2009
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2008
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 4. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi