Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou a vpáčené bradavky

Uzivatel
15. 5. 2007 · Poslední odpověď: 16. 5. 2007

Dobrý den, mám problém. Chtěla bych si nechat zvětšit prsa, ale moje bradavky neposlouchají. Většinou mi "zalezou" dovnitř, ale nebývá to pravidlem. Gynekolog tuto skutečnost nenazval za ryzikovou. Prý by se mi to muselo vpáčit nastálo, ale mě se bradavky občas vztyčí. Dá se to v rámci operace "opravit" i v ceně zákroku? Kudy by mi pak byly zavedeny implantáty?

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Tomáš Doležal
Praha . 16. 5. 2007
Vážená paní Hanko, před každým uvažovaným zákrokem je nezbytné přijít na osobní konzultaci, v rámci které budeme moci probrat veškeré detaily na základě objektivního nálezu. Budete-li mít zájem se na tuto konzultaci objednat, kontaktujte mou asistentku na tel. ******. Další podrobnější informace najdete na ****** . Přeji Vám hezký den. Dr.Doležal
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 5. 2007
Souhlasím s kolegy, kteří napsali - provést prvně augmentaci, většinou se bradavky umoudří a vystoupnou. V případě že ne, je mnoho postupů, jak je vyzdvihnout. Jedním znich je vytáhnout je a speciálním špendlíkem na delší dobu zašpendlit. Vypadá to legračně ale efekt to má, něco na způsob piercingu. Piercing to ale NENÍ. Zdraví Dr. Tomášek *******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 15. 5. 2007
Při vložení implantátů pod žlázu nekdy dojde k vytlačení vpáčených bradavek,augumentaci bych nekombinovala s operací vpáčených bradavek,maximálně s pearsinkem.Řez záleží na tom,jak máte velké dvorce a jaké máte přání.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 15. 5. 2007
Dobrý den, dle toho, co píšete, bych doporučoval provést v první době pouze augmentaci. Stav vpáčených bradavek se může po operaci i výrazně vylepšit a další zákroky pak nemusí být nutné. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
15. 5. 2007
Dobry den. Ano, opravit se vpacene bradavky daji. Na rezu kudy bude vpraven implantat, to nema vliv. PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 11. 2023
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 1. 2014
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2017
Vpáčené bradavky
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 6. 2013
Vpáčené bradavky
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 7. 2013
Vpáčené bradavky
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 6. 2013
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2009
Gynekomastie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 2. 2017
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 5. 2017
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 4. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi