Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hnis po labioplastice

Karla553124
Karla553124
14. 8. 2017 · Poslední odpověď: 16. 8. 2017

Dobrý den, již je to 3. den co jsem po zákroku labioplastiky. Objevil se mi v ráně žlutý slizký výtok, nejspíše to budě hnis. Stehy vypadají v pořádku, otok jemně spadl ale objevil se mi v zahybech ten hnis. Ranu si myju po kazdem curani minimalne vsak 5x denne. Intim gelem lehce, pote jeste peniu cistici, jemne osusim a jemne nanesu betadine roztok, zavadim si vaginalni laktobacilove cipky, po te prilozim gazu s imtim vlozkou a kalhotky, dnes vecer jsem nechala na noc volne dychat bez zakryti a vidim prave na dvou mistech ten zluty hnis. Myslite, ze se to behem par dni zahoji nebo mam panikarit a jit k doktorovi?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 15. 8. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, hnis není jistě vyloučen, proto je lépe než posílat dotazy přes internet navštívit hned Vašeho lékaře, objektivizovat stav případně nasadit antibiotika. Lépe dvakrát zkontrolovat než řešit pozdě hnisavou komplikaci. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 8. 2017
Pojem hnis je silné slovo. Bude to nejspíše žlutavá sekrece kolem stehů, Nicméně zajděte za svým operatérem. Dodržujte přísnou hygienu. Stačí časté sprchy a Betadin mast neustále.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 4. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi